نصب تهویه مطبوع: آنچه باید بدانید

خرید یا تعویض یک واحد تهویه مطبوع اجباری کل خانه یک هزینه عمده برای اکثر صاحبان خانه است. اگر با چنین چشم اندازی روبرو هستید و به دنبال اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب واحد تهویه مطبوع مناسب برای خانه خود هستید، پس خوش شانس هستید زیرا ما آنچه شما به دنبال آن هستید را در اینجا داریم.

در این مقاله قصد داریم در مورد چگونگی انتخاب واحد تهویه مطبوع مناسب مورد نیاز خود، نحوه یافتن پیمانکار HVAC مناسب برای نصب آن و آنچه می توانید انتظار پرداخت داشته باشید، بحث کنیم. پس از پایان خواندن این مقاله، ایده خوبی در مورد اینکه در تلاش خود برای خرید یا تعویض سیستم تهویه مطبوع خانه خود از کجا شروع کنید، خواهید داشت.

بخوانید
چگونه بفهمیم تهویه مطبوع شما به طور موثر کار می کند؟

انتخاب پیمانکار

پیدا کردن شرکت مناسب برای نصب AC شما به اندازه یافتن تجهیزات مناسب مهم است. شما شرکتی می خواهید که بار اول کار را به درستی انجام دهد و با بازدیدهای بعدی زیاد مشکلی نداشته باشد.

شما با صحبت با همسایگان خود شروع می کنید و می پرسید که از چه کسانی برای سرویس و تعمیر واحدهای تهویه مطبوع در خانه خود استفاده می کنند. آیا از خدمات و کیفیت کار خود راضی هستند؟ اگر چنین است، ممکن است بخواهید با آن معرف ها تماس بگیرید و از آنها بخواهید که برای شغل شما پیشنهاد بدهند.

هنگامی که زمان دریافت پیشنهادات فرا می رسد، اطمینان حاصل کنید که یک برآورد رایگان به همراه یک پیشنهاد/پیشنهاد کتبی کامل و دقیق از طرف پیمانکار دریافت می کنید. همچنین مطمئن شوید که آنها به شما ضمانت نامه کتبی می دهند که هم پوشش تجهیزات و هم پوشش کار را مشخص می کند. شما همه چیز را به صورت مکتوب می خواهید تا در این مسیر سوء تفاهم پیش نیاید.

بخوانید
تهویه مطبوع مرکزی – آیا برای خانه شما مناسب است؟

علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که شرکت فقط از تکنسین های ماهر و دارای مجوز استفاده می کند و نه از کارآموزان. قبل از متعهد به خرید، مطمئن شوید که خود شرکت در ایالت شما دارای مجوز است. آنها باید بتوانند شماره مجوز دولتی خود را به شما ارائه دهند. همچنین شرکت را در BBB بررسی کنید.

انتخاب یک واحد

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که در مورد برند تجهیزاتی که می خواهید خریداری کنید تصمیم بگیرید. به عنوان مثال تجهیزات Trane AC یکی از بهترین مارک های موجود در بازار به حساب می آیند. سایر برندهای قابل مقایسه عبارتند از Amana و Carrier.

بخوانید
HVAC Sizing 101 – چگونه اندازه سیستم HVAC مورد نیاز خانه خود را تعیین کنید

نکته بعدی که می خواهید هنگام انتخاب یک واحد تهویه مطبوع انجام دهید این است که مطمئن شوید که اندازه آن برای خانه شما مناسب است. پیمانکار شما باید قبل از نصب تهویه مطبوع، یک محاسبه افزایش گرما برای تعیین واحد تناژ صحیحی که می تواند خانه شما را به کارآمدترین شکل ممکن گرم و خنک کند، انجام دهد.

به عنوان مثال، یک واحد یک تنی ظرفیت تولید ۱۲۰۰۰ BTU را دارد. به عنوان یک قاعده کلی شما به ۱۲۰۰۰ BTU در هر تن تهویه مطبوع نیاز دارید. خانه شما ممکن است به واحدی نیاز داشته باشد که از یک تن تا پنج تن بسته به اندازه خانه شما باشد. یک واحد کوچک نمی تواند در روزهای گرم و مرطوب تابستان خانه شما را به اندازه کافی خنک کند و در واقع هزینه بیشتری برای کارکردن شما خواهد داشت زیرا برای انجام کار باید مدت زمان بیشتری کار کنند. به علاوه، هر چه بیشتر کار کند، عمر دستگاه کمتر می شود.

بخوانید
دمپر دستی ولوم چیست؟

هزینه آن چقدر است؟

سیستم های تهویه مطبوع مرکزی در اندازه ها و هزینه های مختلفی تولید می شوند. خیلی به اندازه، ساخت و حتی شکل خانه شما بستگی دارد. برخی به کانال کشی نیاز دارند، برخی دیگر نه. اما برای اینکه تصوری از دامنه وسیع قیمت‌ها به شما بدهم، سیستم‌های تهویه مطبوع می‌توانند از ۳۰۰۰ دلار تا ۱۵۰۰۰ دلار متغیر باشند.

نصب یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی قطعاً پروژه ای نیست که خودتان انجام دهید. شما نیاز به یک مجوز حرفه ای دارید پیمانکار HVAC اطمینان حاصل کنید که کار به درستی انجام می شود و سال ها خدمات مفیدی برای سرمایه گذاری خود دریافت می کنید.

بخوانید
پیدا کردن یک پیمانکار واجد شرایط HVAC

Source by David K. Moore

The post نصب تهویه مطبوع: آنچه باید بدانید appeared first on آرین پادرا صنعت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.