خانه من، پناهگاه التقاطی

گرم و جذاب، طراحی شده با وسواس عناصر دنیای قدیم و معماری باستانی خانه من یک پناهگاه التقاطی است که به من آرامش و آرامش می بخشد و با من به عنوان بُعدی از شخصیت من رشد می کند. درهای ورودی درهای عتیقه ای از هند هستند که پر از آن هستند. پتینه سرسبز رودخانه و رنگ‌های آبی آسمانی که با دست با کنده‌کاری‌های نیلوفر آبی و چاکرا حک شده‌اند، مرا به ریشه‌هایم متصل می‌کنند. درهای انبار حکاکی شده قدیمی که من در سرتاسر خانه استفاده کرده ام، سبک قدیمی بوهمیایی دارد و حسی از عناصر سنتی را که من با آن بزرگ شده ام به ارمغان می آورد. درهای کشویی انبار در راهروی قرار گرفته اند که مجموعه ای از گنجینه ها و مصنوعات من در حال بازی با گیاهان گلدانی و شاخ و برگ های سرسبز است. این احساس بسیار پایه است، عاشقانه ای از چوب های قدیمی قدیمی و مبلمان دست ساز طبیعی.

بخوانید
معماران برای طراحی بهترین نقشه های خانه حرفه ای هستند

من از هیچ قانونی پیروی نمی کنم، هرگز نداشته ام و نخواهم کرد، روح من راهنمای من است. سرسرا به اتاق نشیمن منتهی می شود، جایی که من از یک طاق نما سه طرفه برای ایجاد عمق و شکوه بصری استفاده کردم. در دو طرف مجسمه های دیواری باشکوهی از کریشنا و بودا دارم که انرژی های زیبایی را با خود به ارمغان می آورد. وقتی وارد اتاق نشیمن می شوم، مبل حکاکی شده با بالش های مخملی و ابریشمی آبی سلطنتی پوشانده شده است، آبی های اقیانوس و آسمان باز درخشان به من وضوح می بخشد و ذهنم را باز می کند و آبی آسمانی ملایم را مانند میز قهوه قدیمی به ارمغان می آورد. و رنگ آبی اقیانوسی کف آلود در بوفه، هاله جادویی و بسیار آرامش بخش است.

بخوانید
سوپ تورتلینی فلورانس با پروشوتو

من در خانه و تقریباً در هر اتاقی کار می کنم، بنابراین گوشه های دنج با کنسول یا میزهای بلندی دارم که به عنوان میز کار می کنند. دفتر / اتاق مطالعه / میانجیگری من، جایی است که می روم تا آرام شوم و می خواهم آتش خلاقیت را شعله ور کنم. دیوارها با طاق ها و درهای قدیمی پوشیده شده است که من آنها را به قفسه کتاب تبدیل کرده ام و میز من از یک در قدیمی هندی ساخته شده است. هر قطعه مبلمان یک هدف و تاریخ دارد. حکاکی ها و حکاکی ها داستان ها را زمزمه می کنند و به زیبایی زمینه سازی می کنند. محراب من در انباری در دفتر قرار دارد و با خدایان، کنده کاری های روحانی، کریستال ها و هندسه مقدس آراسته شده است. اما روزهایی که می خواهم باد را بشنوم یا جادوی طبیعت را تجربه کنم، روی تاب هندی ام در بالکن می نشینم.

بخوانید
درک نقش معماران در طراحی پلان خانه

اتاق خواب من از لحاظ راحتی و طراحی مجلل است، من از هیچ تلاشی برای ایجاد یک تخته سر با شکوه از یک در چوبی پتینه کاری شده آنتیک دریغ نکردم و پانل های در را به طرفین آویزان کردم تا عرض کینگ سایز داشته باشم. درگاه باز در مرکز، نقاشی جنگل و کوه را قاب می‌کند و به من یادآوری می‌کند که من با زمین یکی هستم. آرام و بزرگ اتاق خواب من واحه ای از رویاهای زیبا و پناهگاه من است.Source by Era Chandok

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.