9 نکته حرفه ای برای انتخاب یک پیمانکار ساخت خانه سفارشی

آیا قصد دارید خانه سفارشی خود را بسازید که با سلیقه شخصی شما در معماری مطابقت داشته باشد؟ ابتدا باید پیمانکاری را پیدا کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید. انتخاب بین پیمانکاران مختلف مسکونی گاهی اوقات می تواند مشکل باشد، زیرا هر شرکت دیگری ادعا می کند که در تجارت بهترین است. در اینجا 9 نکته حرفه ای که شما نیاز دارید آورده شده است.

1. از اطراف بپرسید. هنگامی که به دنبال سازندگان خانه های سفارشی هستید، مراجع همیشه اهمیت دارند. با دوستان، همکاران و همسایگان خود صحبت کنید تا در مورد خدماتی که آنها تاکنون امتحان کرده اند مطلع شوید. از آنها در مورد تجربه و اینکه چرا یک سرویس را دوست داشتند یا دوست نداشتند بپرسید.

بخوانید
برای نرم افزار طراحی 3D CAD استفاده می شود

2. بررسی کنید که آیا شرکت اصلی است یا خیر. تعجب نکنید که بسیاری از پیمانکاران تجربه کار با مشتریان را ندارند. آنها اغلب بهترین تخفیف ها را ارائه می دهند و قراردادها را به پیمانکاران فرعی کوچکتر می فروشند تا به راحتی درآمد کسب کنند.

3. اطمینان حاصل کنید که شرکت دارای مجوز، بیمه و اوراق قرضه است. باید بررسی کنید که آیا پیمانکار مجوزهای لازم برای کار در شهر و منطقه شما را دارد یا خیر و همچنین باید بیمه شوند. اینها جنبه های اساسی هستند که مردم اغلب هنگام مقایسه گزینه ها نادیده می گیرند.

4. آیا آنها پذیرای ایده های شما هستند؟ یک پیمانکار عمومی خوب و قابل اعتماد برای درک نیازها، انتظارات و الزامات مشتریان خود وقت صرف می کند. آنها همچنین در مورد ایده هایی که ممکن است در ذهن داشته باشید بحث خواهند کرد و بسته به جنبه های عملی، ممکن است موارد درست را پیشنهاد کنند.

بخوانید
خالکوبی های پری گوتیک - جشنی از تاریخ

5. آیا آنها تخمینی ارائه خواهند کرد؟ به عنوان یک مشتری، باید در انتخاب پیمانکار خود بسیار مراقب باشید، به خصوص با توجه به برآوردی که آنها ارائه می دهند. بررسی کنید که آیا قیمت آنها واقعی و مطابق با استانداردها است. به دست آوردن تخمین نیز مهم است زیرا می توانید گزینه ها را با هم مقایسه کنید.

6. تخصص به حساب می آید. همیشه با پیمانکاری کار کنید که روی پروژه های مشابه شما کار کرده و مدیریت کرده است. نه همه پیمانکاران تجاری در پروژه های مسکونی معامله کنید، بنابراین از آنها در مورد زمینه های تخصصی خود بپرسید.

بخوانید
تفاوت بین طراحی وب و توسعه وب

7. پروژه های قبلی آنها را بررسی کنید. شما هرگز نمی توانید به سرویسی که مشتری کافی ندارد تکیه کنید. کارهایی که تاکنون انجام داده اند را بررسی کنید تا از نوع تجربه آنها در پروژه های مسکونی مطلع شوید.

8. منابع را بخواهید. دیدن چند عکس از پروژه های قبلی آنها کافی نیست. شما باید تجربه مشتریان آنها را در رابطه با خدمات آنها بدانید و برای آن هیچ چیز مهمتر از مراجع نیست. شرکتی که بیش از پنج سال فعالیت تجاری داشته باشد، مشتریان کافی خواهد داشت.

9. بپرسید چرا باید آنها را استخدام کنید. به عنوان یک مشتری، باید بدانید که چرا یک شرکت معتقد است که آنها بهتر از دیگران هستند. نکات برجسته آنها را بدانید و از آنها در مورد کارشان سؤال بپرسید. آنها باید بتوانند شما را در مورد نکات برجسته و نوع کارهایی که انجام می دهند متقاعد کنند.

بخوانید
مارپیچ طلایی آگاهی - الهام معنوی و روشنگری از طریق هنر و علم

در نهایت، برای تنظیم یک جلسه شخصی وقت بگذارید. ممکن است قبل از اینکه بتوانید به پروژه اشاره کنید به دو تا سه جلسه نیاز داشته باشید.Source by Hampry Gomes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.