کاوش در ناپل، ایتالیا

سومین شهر بزرگ ایتالیا، کلان شهر باستانی ناپل است که در زیر سایه آتشفشان بدنام و خوابیده کوه وزوویوس قرار دارد. ناپل که در منطقه کامپانیا ایتالیا واقع شده است، تقریباً دو ساعت از جنوب رم در خلیج ناپل فاصله دارد. قدمت این شهر شلوغ به هزاران سال قبل از اشغال یونان و روم و فراتر از آن برمی‌گردد و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان است که دائماً مسکونی شده است. تاریخ اینجا عمیقاً ریشه‌دار است و بازدیدکنندگان نه‌تنها می‌توانند از هنر، فرهنگ، غذا و معماری فراوانی لذت ببرند، بلکه می‌توانند از برخی از بهترین ویرانه‌های روم باستان حفاظت شده لذت ببرند که به لطف ویرانی ناشی از فوران کوه وزوویوس در حدود دو هزار سال پیش. این شهر جذاب با شخصیت و هویت منحصر به فرد است و مطمئناً نباید از دست داد. در اینجا برخی از بهترین چیزهایی که می‌توانید هنگام کاوش در ناپل ایتالیا ببینید و انجام دهید، آورده شده است.

بخوانید
آیا دقت در ساخت مدل ساختمان با استفاده از فناوری سه بعدی قابل انجام است؟

هرکولانیوم و پمپئی

هیچ سفری به این شهر بدون سفر به خارج از آن به ویرانه‌های شهرهای روم باستان که در ناامیدی ابدی محبوس شده‌اند، کامل نمی‌شود. شهرها قادر به فرار نبودند و فوران آنقدر سریع رخ داد که حتی ظریف ترین اقلام نیز در جای خود فسیل شدند. هر دو محوطه از زمان اکتشافات خود در حدود 300 سال پیش تحت حفاری قرار گرفته اند و هنوز هم به آرامی از اسرار خود چشم پوشی می کنند. با این حال، حفظ بی‌نظیر مردم و خانه‌ها به‌طور قابل‌توجهی به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان به گونه‌ای بی‌رقیب به عقب برگردید.

پمپئی با اختلاف قابل توجه ترین شهر در میان چندین شهر است که سرنوشت آن هزاران سال پیش توسط غول پرتاب خاکستر مهر و موم شد. معابد، خیابان ها و خانه ها به طرز باورنکردنی به خوبی حفظ شده اند. آثار و سرنخ هایی از زندگی روزمره در این شهر باستانی روم هنوز باقی مانده است. اگر نزدیک شهر ناپل هستید، هر دو شهر بسیار دیدنی هستند.

بخوانید
محدوده وظایف و مسئولیت های معماران منظر

موزه ها

ناپل در شهری فوق‌العاده باستانی و مانند بسیاری از شهرهای جهان قدیم، دارای تاریخ و هنر فراوانی است. و داستان هایی برای شنیدن Certosa de Museo di San Marino قبلا یک صومعه بود که در سال 1325 ساخته شد و اکنون دارای مجموعه ای چشمگیر از هنر، مجسمه ها، کنده کاری ها و مصنوعات است. بسیاری از آثار تاریخ شهر را به تصویر می‌کشند و شرکت در یکی از تورهای راهنمای انگلیسی زبان می‌تواند برای شنیدن داستان‌های داستان‌های جالب‌ترین آنها مفید باشد.

موزه باستان‌شناسی ملی یکی از بزرگترین مجموعه‌های هنر رومی یونانی را در خود جای داده و تاریخ مناطق تحت امپراتوری روم را برجسته می‌کند. در اینجا شما همچنین برخی از آثار حفاری شده از شهرهای ویران شده پمپئی، هرناکولئوم و سایرین را خواهید یافت که به شما فرصتی برای مشاهده برخی از این مصنوعات شگفت‌انگیز حفظ شده را می‌دهند. این موزه همچنین دارای تورهای صوتی انگلیسی است که به درک واقعی همه چیز در اینجا کمک می کند.

بخوانید
موزه خانه ویدن - یکی از نگهبانان گنج آلاباما

موزه ملی دی کاپودیمونته (Museo Nazionale di Capodimonte) یکی دیگر از موزه‌های خوب با مجموعه‌ای عالی از آثار هنری از سراسر ایتالیا است. همچنین یک باغ دوست‌داشتنی در محوطه وجود دارد که آن را مکانی زیبا برای لذت بردن از یک بعد از ظهر است.

Castel Nuovo احتمالا نماد شهر است. این قلعه قرون وسطایی عظیم که اکنون موزه است، مجموعه بزرگی از آثار هنری و مصنوعات تاریخ شهر را در خود جای داده است. حتی یک در برنزی وجود دارد که یک گلوله توپ در آن جاسازی شده است، نگاهی جالب به گذشته ای نه چندان گلگون. همچنین اسکلت هایی پیدا شده است که در محوطه و همچنین استخر باستانی مدفون شده اند.

بخوانید
چگونه هنر منعکس کننده فلسفه مصریان باستان است

این فهرست از مکان‌های تاریخی مهم در ناپل همچنان ادامه دارد. از دخمه های سن جنارو، تا محل دفن هزاران قربانی طاعون در گورستان فونتانل، تا کلیسای سانتا کیارا، چیزهای زیادی برای دیدن در ناپل وجود دارد. می‌توانید با راهنما در تونل زیرزمینی باربونیکو، یک مسیر فرار قدیمی، اما راهی عالی برای دیدن ریشه‌های باستانی شهر، تورهای راهنما داشته باشید. با قدم زدن در هر یک از خیابان های قرون وسطایی، کلیساها و بناهای باستانی را خواهید دید. تئاتر سن کارلو یکی از قدیمی ترین خانه های اپرا است یا شاید از Parco Archeologico di Baia دیدن کنید تا خرابه های روم باستان بیشتری را ببینید.

بخوانید
بارسلون - دیگ ذوب فرهنگ، غذا و معماری

جزیره کاپری

اگر از تاریخ، هنر و معماری پر شده اید، یک سفر یک روزه به جزیره شیک کاپری در نظر بگیرید. این جزیره نه تنها زیباست، بلکه زمین بازی ثروتمندان و افراد مشهور نیز می باشد. با این حال، اگر قصد دارید شب را در آنجا بمانید، می توانید اقامتگاه های ارزان زیادی پیدا کنید. در غیر این صورت یک سفر آرامش‌بخش و غرق در آفتاب به جزیره، یک قدم زدن مجلل در امتداد ساحل، سپس یک ناهار با یک لیوان شراب در بالای جزیره در روستای Anacapri. می‌توانید جزیره را با یک تور قایق راهنما کاوش کنید و حتی غار آبی، غار غرق‌شده و کنار دریا را ببینید.Source by Christopher Walters

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.