5 حقیقت جالب در مورد نقاشی های دیواری و سازندگان آنها

نقاشی های دیواری تلاش ماهرانه ای برای توهم هستند. آنها افق دید ما را گسترش می دهند و این توانایی را دارند که ما را به زمان و مکان دیگری منتقل کنند. در ساده ترین شکل خود، نقاشی های دیواری یک اثر تزئینی برای یک منطقه خاص برای گسترش فضایی است که ما در آن زندگی می کنیم و دیوار مشترک، بوم مورد نیاز برای ایجاد توهم، زیبایی و لذت در مقیاس بزرگ را برای هنرمندان دیواری، علاقه مندان و هنرمندان فراهم می کند.

چه به دنبال نقاشی دیواری یا دیوارنگاری عالی باشید و چه به دنبال دانستن بیشتر در مورد این هنر عمیقاً ریشه‌دار هستید، در اینجا مجموعه‌ای از حقایق جالب در مورد نقاشی‌های دیواری و سازندگان آن‌ها و چگونگی شکل‌دهی آن‌ها به تاریخ و جهان ما آورده شده است.

بخوانید
5 شغل برتر سبز - افراد بیشتری که مشاغل یقه سبز را خارج از دانشگاه دنبال می کنند

5 حقیقت جالب در مورد نقاشی های دیواری و سازندگان آنها

1. نقاشی های دیواری عمدتاً از 6 موضوع اصلی الهام گرفته شده است:

آ. دین

ب چهار فصل (بهار، تابستان، پاییز و زمستان)

ج رویداد های تاریخی

د سن انسان

ه. سیاست

f. معضلات اجتماعی

2. برنامه نقاشی دیواری در سال 1933 توسط رئیس جمهور روزولت تأسیس شد در سال 1933، رئیس جمهور فرانکلین روزولت، برنامه نقاشی دیواری را برای هنرمندانی که از کار خارج شده بودند، تحت طرح آمریکایی نیو دیل آغاز کرد. این یک اقدام حمایتی قابل توجه بود که به هنرمندان درگیر امکان داد دستمزد کمی به دست آورند و به کاهش اثرات مخرب رکود کمک کرد. این برنامه مدیریت پیشرفت کار (WPA) نام داشت. نقاشی های دیواری هنر را در دسترس مردم قرار داد و هنرمندان محلی را مأمور نقاشی ساختمان های عمومی کرد.

بخوانید
بندهای نسبی (3) - ضمایر نسبی دیگر

3. سقف ها از نظر فیزیکی سخت ترین کار هستند سقف سخت ترین کار فیزیکی برای یک نقاشی دیواری است. برای ساعت ها ایستادن با بازوی دراز بالای سر و حفظ دقت و توجه به جزئیات، انرژی زیادی می طلبد. اما نترسید… نقاشی‌های دیواری استاد این کار ناراحت‌کننده هستند و آن را آسان می‌کنند زیرا کارشان (اگر خیر) هرگز به خطر نمی‌افتد.

4. اثر هنری اصلی یا صرفاً تزئینی؟ هزینه های نقاشی دیواری به میزان استعداد و شهرت دیوارنگار بستگی دارد. مردم از صدها تا صدها هزار دلار برای یک نقاشی دیواری خرج می کنند. قیمت تا حدی به اندازه دیوار، مدت زمان تکمیل آن و پیچیدگی طراحی بستگی دارد.

بخوانید
کاشی های مرمر به عنوان مواد برای استفاده در فضای باز خانه

5. گذشته الهام بخش آینده است دیوارنگاران امروز برای الهام به گذشته نگاه می کنند، به ویژه به فرانسه و ایتالیا. و چرا این کار را نمی کنند؟ آن‌ها می‌توانند عظمت و افراط‌های بوروک و نقاشی‌های دیواری Giambattista Tiepolo را که برای کاخ‌ها، کلیساها و ویلاها ایجاد شده است، مطالعه کنند.

نقاشی های دیواری جذاب و غنی از تاریخ، به اندازه سازندگانشان جالب هستند. دیوارنگارها نقاشان ماهر و چندوجهی هستند که در توانایی خود در نقاشی روی سطوح مختلف با مهارت و توجه زیاد به جزئیات، همه کاره هستند. آنها مشتاق هستند تا با هر سبک معماری و هر اندازه اتاق یا دیواری که نیاز به دگرگونی دارد مقابله کنند.

بخوانید
از طریق رندر سه بعدی و طراحی سه بعدی به تخیل خود بال بدهید

نقاشی‌های دیواری موجودات جذابی هستند که کفش‌های بزرگی برای پر کردن دارند، زیرا استادان ایتالیایی مانند میکل آنژ، ورونز و تیپولو قرن‌ها پیش استانداردهایی را تعیین کردند که امروزه نقاشی‌های دیواری و نقاشی‌های دیواری هنوز با آن سنجیده می‌شوند.Source by Mike Cooper

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.