شیفتگی ساخت و ساز و ساختمان

آیا تا به حال فکر کرده اید که برای ساختن این ساختمان های غول پیکر چه چیزی لازم است و چگونه این افراد سازندگی در آنجا بالا می آیند و تعادل خود را حفظ می کنند و کار خوبی انجام می دهند و حتی سقوط نمی کنند. بسیاری از مردم از روند ساخت و ساز شگفت زده شده اند و اگر تا به حال به این فکر کرده اید که یکی از آن وب کم هایی را که در ساخت یکی از این مکان ها تنظیم شده است، بکشید، شگفت انگیز است.

بعضی جاها مثل این در تگزاس وجود دارد که با تکنیک آنها مشاهده شده است که آنها این غول های تگزاس داربست را دور این توپ های گرد بزرگ که شبیه یک برج آبی غول پیکر است می گذارند و آنها را به سمت بالا و اطراف آن داربست می بندند که انگار چیزی نیست. سپس این پوشش های به اصطلاح تگزاس را دقیقاً بعد از بخش ها روی آن اعمال می کنند. چه چیزی لازم است که یکی از این روح های شجاع باشد تا بتواند این نوع کار را انجام دهد. مادران آنها باید روی سوزن و سوزن زندگی کنند.

بخوانید
تحقق چشم انداز خود با تجسم سه بعدی معماری

انجام چنین کاری نمی تواند فقط یک کار تابستانی باشد و چند ماه اینجا و آنجا کمی ساخت و ساز انجام دهید و در پاییز به مدرسه برگردید، این کار بسیار فنی است و ایمنی ضروری است و مطمئن باشید که OSHA مانند مگس در آب داغ خواهد بود. متغیرهای زیادی برای انجام این نوع کار وجود دارد و یک فرد قطعا برای این حرفه به مدرک نیاز دارد.

و زمان چرخش در این نوع ساخت و ساز نیز در این هفته جذاب است که یک فرد می تواند با رانندگی از کنار آن و مشاهده آن با شروع تیرهای فولادی که در عرض دو یا سه هفته به سمت بالا می روند و دور می زند و دیوارها کاملاً با کف پوش و فضاهایی برای پنجره ها و پنجره ها تکمیل می شود. احتمالاً چند بالکن اینجا و آنجا گیر کرده است. معماری در دهه گذشته راه های طولانی را طی کرده است، از جمله موادی که برای تکمیل این شاهکارها استفاده شده است.

بخوانید
معماری با تکنولوژی بالا

اسپری هایی که آنها را با آنها تمام می کنند نیز پیشرفته هستند، هیچ چیز نمی تواند مواد را از بین ببرد و به خوبی از آب و هوا و تخریب انسانی محافظت می شود. و در عین حال موادی دارند که می توانند روی همین ماده بمالند و مانند یک رنگ پایه آب پاک می شود. به همین دلیل است که دانش‌آموزان جوان امروزی باید در مدرسه بمانند، ببینند شما چه می‌توانید باشید و با کل آینده خود چه کاری می‌توانید انجام دهید. و حقوق بسیار فراتر از تصور شماست.

دفعه بعد که به سراغ ساخت و سازهای محلی رفتید، بیشتر به آنچه در واقع اتفاق می افتد توجه کنید و افرادی را که در حال انجام کار هستند تماشا کنید. اینها افراد بسیار با استعدادی هستند و دقیقاً می دانند که دقیقاً چه کاری انجام می دهند و این یک واقعیت است. اگرچه به دلیل ارتفاع و مواد مورد استفاده خطرناک به نظر می رسد، اما احتمالاً یکی از ایمن ترین مشاغل در اطراف است زیرا قوانین ایمنی بسیار سختگیرانه ای که توسط دولت فدرال و OSHA که یکی از سختگیرترین نهادهای اطراف است، اعمال می شود.

بخوانید
اهمیت معماران در ساخت خانهSource by Connor R Sullivan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.