چگونه با خدمات وب آمازون شغلی ایجاد کنیم

معرفی مختصری در مورد AWS:

بسیاری از مردم در مورد چیستی محاسبات ابری اشتباه گرفته اند؟ و افراد مختلف به سبک های مختلف توضیح می دهند، اما طبق نظر من، واقعاً بسیار ساده است. به‌جای ذخیره داده‌ها و اجرای برنامه‌های مختلف در رایانه خانگی یا محل کار، از راه دور ذخیره و پردازش می‌شود که از طریق سرویس اینترنت قابل دسترسی هستند. این روش رایانش ابری مفاهیم، ​​فناوری‌ها و خدمات کاملاً جدیدی است. این سرویس عمدتاً برای سازمان های کوچک و سازمان های بزرگ برای ذخیره ایمن داده های خود و انتقال داده ها در ابتدا استفاده می شود.

فرصت های شغلی چیست؟

AWS طیف گسترده ای از فرصت های شغلی عالی را ارائه می دهد. اینها عبارتند از مهندس نرم افزار ابر خدمات وب آمازون، مهندس برنامه نرم افزار ابری، معمار ابر، مشاور ابر و کارشناس امنیت ابری. اما باید اطلاعات کاملی در مورد خدمات محاسباتی AWS Cloud داشته باشید.

اما، همانطور که گفتیم، شما لزوماً یک فرد آگاه مانند یک دانشمند موشکی برای ایجاد شغلی در فضای ابری ندارید. هر فارغ التحصیل می تواند حرفه خود را در محاسبات ابری ایجاد کند. ارائه‌دهنده خدمات ابری مانند خدمات وب آمازون (AWS) معاملات آتی عالی را ارائه می‌کند، PAYG خدمات را با ویژگی‌ها و ساختار قیمت‌گذاری متفاوت محاسبه می‌کند.

بخوانید
چرا باید در اوگاندا سافاری بزنید؟

چرا محاسبات ابری را با دوره AWS یاد بگیریم؟

این امر ساخت سرویس های AWS و رقابت در مقیاس انبوه AWS را بسیار دشوار می کند. طبق گزارش گارتنر، AWS پنج برابر توانایی خود در محاسبه نزدیکترین 14 رقیب ابری را دارد. و این ظرفیت را با سرعت فوق العاده ای افزایش می دهد. جیمز همیلتون، معاون و مهندس معتبر AWS ادعا کرد که آمازون به تجارت الکترونیک ۷ میلیارد دلاری به عنوان زیرساخت لازم برای بازگرداندن آمازون وصل می‌شود. تقاضا برای متخصصان معتبر خدمات وب آمازون، با مهارت های مناسب برای مدیریت خدمات ابری خدمات وب آمازون و ایجاد برنامه های کاربردی در سرویس های AWS، به سرعت در حال افزایش است.

با فرض اینکه AWS عملا مالک فضای ابری است، مجموعه گواهینامه های شرکت به طرز شگفت آوری ساده است. AWS در حال حاضر بنیادی را با سه شریک ارائه می دهد – و دو گواهینامه سطح حرفه ای به پنج دسته تقسیم می شوند:

بخوانید
ویلاهای کو سامویی - توسعه چاونگ سیلا، جزیره کوه سامویی، تایلند

معماری: این گواهی متخصصانی را که سیستم های توزیع شده را بر روی پلت فرم AWS توزیع و استقرار می دهند، شناسایی می کند. داوطلبان می توانند با AWS Certified Solutions Architects – Associate شروع کنند و می توانند به صدور گواهینامه تجاری ادامه دهند.

در حال توسعه: این گواهینامه ها کسانی را که برنامه ها را در AWS توسعه و نگهداری می کنند شناسایی می کند. گواهینامه سطح ورودی، توسعه دهنده – همکار دارای گواهی AWS است و پس از آن مهندس توسعه دهنده خبره AWS – حرفه ای است.

عملیات: برای کمک به طراحی و بهبود، پلت فرم AWS باید مدیریت و سازگار شود. هدف از صدور گواهی عملیات سطح مشترک بر روی اپراتورهای سیستم (SysOps) است. از آنجایی که SysOps و DevOps کاملاً به هم متصل هستند، مهندس DevOps Certified AWS – Professional در این دسته به عنوان گواهینامه سطح بالا گنجانده شده است.

Cloud: یک گواهی در سطح پایه AWS بر فناوری‌ها، مفاهیم و امنیت ابر Cloud AWS Certified Cloud Practitioner AWS تمرکز دارد. متخصص ابر خبره به عنوان یک آماده سازی برای گواهینامه های پیش نیاز یا سطح همکار برای صدور گواهینامه انتساب AWS کار می کند.

بخوانید
وردپرس در مقابل سایت‌های گوگل - چند گوچا برای بازاریاب جدی

تخصص ها: گواهی های تخصصی AWS بر مهارت های مربوط به تکنیک های خاص، از جمله شبکه، داده های بزرگ و امنیت تمرکز دارد.

اگر علاقه مند به شروع حرفه ای در خدمات رایانش ابری هستید، اینها برخی از نقش های رایجی هستند که به مهارت های رایانش ابری نیاز دارند.

مهندسان مهندسان هدف عمومی شما هستند که می توانند هر نوع برنامه کاربردی و رفع اشکال را بسازند. سه نوع ورود به صنعت وجود دارد که اولی سطح ورودی، دوم سطح متوسط ​​و سوم مهندسین ابر سطح ارشد در موقعیت‌های باز هستند.

مهندس داده دروازه ای برای بینش تجاری است. مهندسان داده یک زیرساخت داده برای پاسخ به سوالات تجاری ایجاد می کنند. تیم های در حال رشد باید به فرصت های سطح متوسط ​​و ارشد دسترسی داشته باشند.

مدیر سیستم سیستم های IT مختلف را نگهداری می کند. این سیستم می تواند تامین، پیکربندی، نگهداری و از کار انداختن را پوشش دهد. همچنین، این وضعیت در حال گذراندن سریعترین تغییر دسته است.

مهندس DevOps و مهندس قابلیت اطمینان سایت (SRE) دو روی یک سکه هستند زیرا برای بهبود کیفیت محصول نهایی کار می کنند. هر دو نرم افزار تمام مراحل فرآیند توسعه را لمس می کنند و به عنوان یک ضرب کننده نیرو برای بقیه اعضای تیم کار می کنند. اینها موقعیت های مورد تقاضا هستند و الزامات بسیار سریع در حال تغییر هستند.

بخوانید
با نرم افزار رندر به دنبال چه چیزی باشیم

معمار برنامه ریز شهر فناوری اطلاعات شماست. آنها به کجا می روند، روش اولویت بندی هر منطقه و اندازه راه حل نهایی، تصمیمات بزرگ در این مورد می گیرند. نیاز به سالها دانش برای پاسخ به چنین سؤالاتی و پر کردن شکاف بین تجارت و فناوری.

این ها برخی از انواع رایج موقعیت هایی هستند که شما پیدا خواهید کرد. با این حال، همانطور که ممکن است در جستجوی شغل خود پیدا کنید، موقعیت های واقعی همیشه به خوبی تعریف نمی شوند. این احتمال وجود دارد که در بسیاری از شرکت ها همپوشانی بیش از حد بین این شرکت ها وجود داشته باشد. مخصوصاً اینکه یک تیم کوچک است صادق است. امکان کسب تخصص در تیم هر سه وجود ندارد. با این حال، یک تیم 300 نفره داستان کاملاً متفاوتی است، بنابراین آماده باشید که کلاهک را تغییر دهید و در کار روزانه خود بین حوزه های فنی مختلف حرکت کنید.

بخوانید
انواع طراحی خانه

اگر قبلاً در یکی از این نقش‌ها کار می‌کنید، موانعی وجود دارد که وقتی شرکت شما به فضای ابری می‌رود، شغل فعلی‌تان از بین نمی‌رود. مسئولیت های شما برای مطابقت با معماری ابر تغییر خواهد کرد. به طور کلی، به معنای حرکت به سمت برنامه نویسی، اتوماسیون و انتزاع بیشتر است. این به این معنی است که شما دوست دارید برای به دست آوردن برخی مهارت های جدید آماده باشید و برای از دست دادن برخی چیزهای قدیمی آماده باشید.

حوزه رایانش ابری به رشد خود ادامه خواهد داد و در آینده، انواع مشاغل مختلف بیشتری آشکار خواهد شد. از طریق مطالعه و تمرین، اگر در آزمون گواهینامه AWS خود موفق شوید، مشاغل ذکر شده ممکن است در دسترس شما باشند. آموزش مفاهیم AWS نه تنها نقش مهمی در پیشرفت شغلی و نه تنها دریافت حقوق بالاتر دارد، بلکه به موقعیت جذاب تری نیز دست می یابد.Source by Sudam Jena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.