اختراعات معروف میکل آنژ

لئوناردو داوینچی و میکل آنژ اغلب در طول حرفه خود مقایسه می شوند تا تصمیم بگیرند که مهم ترین هنرمند دوران رنسانس چه کسی بوده است. یکی از جنبه های کار آنها در مورد اختراع است، و در اینجا است که داوینچی برتری را در دست دارد. با این حال، این مقاله نمونه‌هایی از تأثیرگذاری میکل آنژ در این حوزه خلاقیت را ارائه می‌کند و آنها را در چارچوب بقیه آثاری که در طول زندگی حرفه‌ای درخشان خود تولید کرد، قرار می‌دهد.

داوینچی طرح هایی از ایده های خود تولید کرد و اینها به اختراعات معروفی تبدیل شدند که در برخی موارد حتی به واقعیت تبدیل شده اند. با این حال، میکل آنژ فقط بر روی ایده‌های دیگران کار می‌کرد و به‌طور معمول مخترع واقعی نبود. با این حال، او بر روی بسیاری از اختراعات بسیار نزدیک کار کرد و ثبت نام کرد تا مهارت های طراحی قابل توجه خود را برای کمک به تصویرسازی و ترویج محصولات مختلف جدید اضافه کند.

بخوانید
چگونه یک خانه ساز حرفه ای شویم - قسمت اول

پس از تولید مجسمه‌ها و نقاشی‌های دیواری قابل توجه، میکل آنژ به عنوان یک هنرمند شهرت فوق‌العاده‌ای به دست آورده بود و همچنین دارای تماس‌های باارزشی بود که مخترعان سفارش دهنده نیز ممکن است در تلاش برای ارائه محصولات مربوطه خود به بازار از آنها بهره ببرند.

شاید میکل آنژ از نظر محصولات واقعی چیزی اختراع نکرده باشد، اما او با تکنیک‌ها و ایده‌های جدید در مورد چگونگی انجام هنر نقاشی و مجسمه‌سازی، در حوزه هنر چیزهای زیادی اختراع و خلق کرد. تأثیر عمده رنسانس از طریق ایده های جدیدی از این قبیل بود، و به همین دلیل است که میکل آنژ همچنان به عنوان یکی از استادان این دوره شناخته می شود.

بخوانید
تعطیلات بالکان - 10 تعطیلات شهری در بالکان

لئوناردو داوینچی به دلیل اختراع نسخه های اولیه لباس غواصی، تانک زرهی و چتر نجات مشهور بود. شاید این تفاوت بین داوینچی و میکل آنژ در سهام اختراع است، به علاوه شهرت مونالیزای لئوناردو داوینچی که تفاوت بین این استادان واقعی رنسانس را ثابت کرد. خوشبختانه، هر دو مورد احترام و احترام کسانی هستند که اهمیت این دوره هنری را درک می کنند، جایی که تغییرات زیادی و ایده های جدید در جریان است.

می‌توان نتیجه گرفت که میکل آنژ به همان اندازه خلاق و مبتکر بود، از نظر ارائه محصولات جدید مخترع نبود. اما او به نوعی با ایده‌های جدید خود مبتکر بود که چگونه هنر، ادبیات و معماری می‌توانند در دوره رنسانس کار کنند، و کار تأثیرگذار او شکل دادن به بسیاری از مواردی بود که در هر یک از این حوزه‌های اجتماعی دنبال شد.

بخوانید
مارپیچ طلایی آگاهی - الهام معنوی و روشنگری از طریق هنر و علمSource by Tom Gurney

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.