جزئیات فولاد – آیا شما علاقه مند به راه اندازی کسب و کار خود هستید؟

جزئیات فولاد برای من زندگی من است. اگر قرار بود این سوال را بپرسید، اگر آن را برای زندگیم انتخاب می کردم، می گفتم “در اعماق وجود بله”. من فقط در آن افتادم.

همه چیز از زمانی شروع شد که من 18 ساله بودم که مستقیماً از دبیرستان به دنبال کار بودم. من در یک دوره کارآموزی به عنوان طراح سازه برای یک شرکت در نیوکاسل، NSW، استرالیا، که روی طراحی های معدن کار می کند، پذیرفته شدم. در آن زمان دفتر با تخته های طراحی تزئین شده بود، سیگار کشیدن مجاز بود و دستگاه کپی آمونیاکی.

این کار شامل ایستادن پشت دستگاه کپی آمونیاک و کپی کردن نقشه ها بر روی CPR، Penmanship، کارهای کوچک پیش نویس، اجرای قهوه و اجرای غذا برای 6 ماه اول بود. این مقدمه من برای جزئیات کار فولاد برای مشاغل معدنی در سراسر منطقه شکارچی بود و همه فرآیند و جابجایی زغال سنگ بود.

نمی دانستم، صاحب شرکت عادت داشت شرکت ها را به طور منظم راه اندازی و تعطیل کند و کار من فقط کمی بیش از 6 ماه به طول انجامید. این برای من کافی بود تا با ذوقی اندک به این حرفه ادامه دهم.

از آن زمان من برای بسیاری از شرکت های طراحی برجسته کار کرده ام و تجربیات زیادی به دست آورده ام. تا زمانی که این فرصت به من داده شد که شرکت خود را با حمایت یک شرکت ساختمانی در تورنتون، NSW، استرالیا راه اندازی کنم و واقعاً شروع به یادگیری سریع کردم.

بخوانید
CAD هند، تبدیل رستر به بردار، تبدیل کاغذ به CAD، مدل سازی سه بعدی، طراحی معماری

این شرکت در یک دوره 2 ساله کوچک از من به 6 نفر رسید و واقعاً سخت کار می کرد. من نمی توانم به اندازه کافی روی بخش واقعاً سخت تأکید کنم زیرا ساعت ها طولانی بودند. دلیل این امر این است که من در تجارت کار می کردم و نه در تجارت و چون صاحب کسب و کار بودم، باید به آرامی اجرا می شد تا رشد کند.

برای کسانی که تجربه ای با جزئیات فولاد نداشته اند، فرآیندی وجود دارد که باید دنبال کنید.

ابتدا از شما خواسته می شود که یک نقل قول ارائه کنید. در صورت پذیرش پیشنهاد، مجموعه ای از نقشه های مهندسی سازه و مجموعه ای از نقشه های معماری بسته به دسته پروژه به شما ارائه می شود. 3 دسته اصلی وجود دارد – معدن، صنعتی و تجاری. معدن هیچ نیاز معماری ندارد.

ثانیاً، شما نقشه ها را مرور می کنید و مناطقی را که ممکن است نگران کننده باشد و نیاز به اطلاعات بیشتری داشته باشد، کار کنید و اطلاعات را درخواست کنید. معمولاً در این مرحله از آنجایی که اطلاعات قرار است میزان کاری را که باید انجام دهید تغییر می‌دهد، بنابراین در صورتی که کار بیشتر از آنچه که در ابتدا تخمین زده‌اید تخصیص داده شود، درخواست تغییر می‌کنید.

بخوانید
تضمین کیفیت در توسعه نرم افزار

ثالثاً، مشتری تغییرات را می پذیرد و شما پروژه را شروع می کنید. به‌عنوان مالک شرکت، من معمولاً طرح پروژه را برای بقیه اعضای تیم شروع می‌کردم تا جزئیات کار فولاد را انجام دهم. این طرح در اتوکد تکمیل شد و شامل نمای پلان با تمام ارتفاعات پیش بینی شده پیرامون پلان بود.

در پایان روز من نیز چک کننده بودم. “چرا” نقشه هایی را که ممکن است بپرسید بررسی کردم. واضح است، پول با من متوقف شد. اگر خطایی وجود داشت، فقط یک خطای کوچک، برای من هزینه داشت. تصور کنید در صورتی که این خطا توسط سازنده یا سازنده اصلاح شود، دوباره شارژ می‌شوید. تصور کنید که اگر خطا به اندازه ای بود که نصب فولاد را در محل متوقف کرد و آنها نیاز به نگه داشتن جرثقیل داشتند، خدمه نصب را نگه داشتند و یک دیگ بخار برای تعمیر آن لازم بود. هزینه ها به سرعت شروع به افزایش می کنند. کار پیش نویس ممکن است فقط 10000 دلار هزینه داشته باشد، اما یک خطای کوچک ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

در این مرحله، احتمالاً از خود می‌پرسید که چرا می‌خواهید یک کسب‌وکار جزئیات فولاد راه‌اندازی کنید. خطر بسیار زیاد است، ساعات طولانی است. اما من باید با صحبت در مورد پول، سوخت بیشتری به آتش اضافه کنم. اگر کوچک‌ترین اشتباهی را مرتکب شوید که هزینه‌ای بیش از آنچه که انتظار می‌رفت برای جزئیات فولاد دریافت کنید، هزینه می‌کند، سازنده، شرکت ساختمانی پول شما را تا پایان پروژه نگه می‌دارد. یک خطا نشان می دهد که ممکن است تعداد بیشتری وجود داشته باشد و فقط در صورت وجود، آن را متوقف می کنند. بنابراین این کار با جریان نقدی شرکت شما چه می کند؟

بخوانید
الگوی سوراخ دار مبتنی بر تصویر برای طراحی ورق فلزی معماری

من در مورد خطاها به معنای ترسناکی صحبت می کنم زیرا آنها بسیار ترسناک هستند. شما می‌توانید، اگر مانند من روحیه‌ای داشتید و بگویید هیچ خطایی وجود نخواهد داشت، اما فقط خود را مسخره می‌کنید. باور کنید وقتی می گویم “همیشه خطا وجود دارد” در نظر بگیرید که جزئیات فولادی پایین ترین جزئیات پروژه است. این همه مهره و پیچ است. بله درست است، اگر مقادیر پیچ و مهره خود را اشتباه دریافت کنید، مسئول شارژ مجدد هستید، اگر نصب فولادی مجبور شود برود و پیچ و مهره های بیشتری تهیه کند، هزینه آن برای شما تمام خواهد شد.

می توانید تصور کنید ماه ها حقوق نگرفته اید. در تجربه من 2 عامل اصلی وجود دارد که بر رشد یک شرکت، جریان نقدی و ریسک تاثیر می گذارد. اشتباهات را به عنوان یک خطر در نظر بگیرید. بسته به اندازه خطا، ریسک افزایش یا کاهش می یابد، اما همیشه خطر وجود دارد. خطرات بیشتری به جز خطا وجود دارد. بله درسته ریسک بیشتر این ریسک در حال پرداخت است. اگر به سازنده یا ساختمان اجازه دهید نحوه پرداخت شما را کنترل کند، واقعاً با یک شوک بزرگ روبرو خواهید شد. تصور کنید فقط درخواست کنید 10٪ از قیمت پیشنهادی قبل از شروع کار پرداخت شود، می تواند هزینه های سربار شما را پوشش دهد. این عالی است، 90٪ دیگر چطور؟

بخوانید
مدیریت انبار مبتنی بر ابر - آیا برای شما مناسب است؟

تصور کنید که با شرکت هایی که در تجارت ساختمان و ساخت و ساز به خوبی شناخته شده اند، تجارت می کنید. معمولا شرایط آنها 90 روز بدون سپرده است. این بالای طیف است، چه در مورد پایین طیف. شما با مشتری بالقوه دیگری روبرو می شوید، اما در مورد ثبات شرکت مشتریان مطمئن نیستید، اما ریسک می کنید و متوجه می شوید که در تلاش برای کمک به آنها در خدمات رسانی بوده اید و از آنجایی که آخرین فردی هستید که حقوق دریافت می کنید هرگز پرداخت از آنها را در همه ببینید. بنابراین شما اقدام قانونی را آغاز می کنید. شما شروع به پرداخت پول برای وکلا می کنید که از پروژه های دیگر به دست آورده اید. شما یک جمع کننده بدهی شخصی را استخدام می کنید که شرکت را برای پرداخت مورد آزار و اذیت قرار می دهد که اگر پولی از آنها دریافت کند، کاهش می یابد. حالا تصور کنید که شرکت ها مانند اولین کار من شروع به کار کرده و بسته می شوند. تصور کنید شرکت مشتریان منحل می شود و شما یک طلبکار تضمین شده نیستید. اینجا اصلا پولی نیست

بخوانید
با نرم افزار رندر به دنبال چه چیزی باشیم

بنابراین حدس می‌زنم در این مرحله از خود می‌پرسید، چرا مردم هنوز جزئیات فولاد را توضیح می‌دهند. خوب راه هایی برای محافظت از خود وجود دارد. اگر در نقل قول خود قرار دهید که طبق شرایط شما به شما پرداخت می شود، برای هیچ اشتباهی هزینه ای از شما دریافت نمی شود و قرارداد شما با استفاده از یک ترتیبات بستانکار تضمین شده ایجاد شده است، می توانید از خود محافظت کنید. اگر مشتری معتبری پیدا کردید که هزینه‌ای از شما پس نمی‌گیرد و به طور منظم پرداخت می‌کند، برنده خواهید بود.

فقط میخواستم بهت آموزش بدم که اشتباهات من رو مرتکب نشوی. بنابراین لطفاً در مورد جزئیات فولادی مراقب باشید، زیرا خطر می تواند همه چیز را از شما بگیرد.

فروشنده فولاد…Source by Michael A Crawford

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.