ایجاد فضاهای زیبا در فضای باز، معماری عتیقه و درهای قدیمی

ایجاد فضاهای زندگی در فضای باز گسترده فراتر از استخر در زمین های کشاورزی روستایی شما در حال گفتگوی پویا با زیبایی طبیعت و عناصر هنری است. عرشه‌های استخر قدیمی‌تر کوچک‌تر و محصور بودند و شما را از جذب انرژی‌های طبیعت دور نگه می‌داشتند. بازگشت به حالت عادی جدیدتر شامل فضای باز به عنوان امتداد خانه است. ایجاد فضاهای بزرگتر برای غذاخوری در فضای باز، گودال آتش و استفاده از عناصر معماری عتیقه که انرژی و اتصال جدیدی به فضاهای باز می آورد.

طاق‌دار معماری ایوان طاق‌دار سه‌تایی نقطه‌ی کانونی این پاسیو است که در آن خانواده آشپزخانه‌ای مدرن در فضای باز دارند. درهای انبار قدیمی نمای قوسی از داخل خانه به سمت پاسیو باز می شود. مبل و صندلی های پاسیو از چوب های اصلاح شده ساخته شده اند و جزئیات تزئین شده حکاکی شده آن را از مبلمان معمولی پاسیو متمایز می کند. یک ملات قدیمی تبتی به عنوان انبار گیاهی برای پونه کوهی، ریحان و آویشن تازه پرورش یافته عمل می کند. نیمکت عتیقه گاری گاوی شما را به یاد بازی تاج و تخت می اندازد، بسیار متنوع و منحصر به فرد. پله‌ها نرده‌های زیبای ساج حکاکی شده دارند که از ملکی در جیپور بیرون آمده‌اند و به باغ منتهی می‌شوند، جایی که شما توسط یک جفت فیل گرانیتی مشکی با شکوه در آغوش می‌شوید، خرطوم‌هایشان را بالا می‌برند و با بیانی عجیب از شما استقبال می‌کنند.

بخوانید
سبک ترین مواد در جهان

پاسیو به اتاق ناهار خوری شنی منتهی می شود که با کاشی های قدیمی رنگ آمیزی شده به رنگ آبی روشن که در اطراف ایوان نیز پراکنده شده اند، قاب شده است. احساس روستایی قدیمی با لمسی التقاطی است. بودای گرانیتی زیر آلاچیق، آرام و آرام در زمین لمس مودرا می‌نشیند، تن‌های سنگ خاکستری طبیعی و زیبا هستند. چشمان او در مراقبه بسته است، آرامش و الوهیت انرژی او تمام خانه را در بر می گیرد. شاخ و برگ های طبیعی و بوته های گلدار آواز خود را می نوازند در حالی که طبیعت لالایی خود را می خواند. خوردن غذای تازه پخته شده در چنین فضایی بسیار جامع و پرورشی است. خانواده و دوستان هر سال برای روز شکرگزاری دور هم جمع می شوند و از شکوفایی کامل باغ ها لذت می برند.

بخوانید
خنک کننده آب دریا هزینه های انرژی مرکز داده را کاهش می دهد

گودال آتش از آنجایی که زمستان ها سرد است، ضروری است، طرح سنگ طبیعی ناهموار با در نظر گرفتن اینکه آتش پاک کننده است و در زمان های قدیم در واقع آیین پاکسازی انرژی ها بود، ایجاد شد. یک قسمت نشیمن در اطراف آن به عنوان مجسمه اضافه شد و از گلدان های سر قوچ مرمری برای گیاهان زیبایی استفاده شد که چندین سال است در خانه مزرعه ساکن شده اند. استخر از کنار محوطه سالن آتش نشانی منتقل شد و یک جکوزی برای استراحت اضافه شد. یک درب هندی عتیقه به عنوان درب باغ منتهی به محوطه استخر عمل می کند. درهای چوب ساج قدیمی روستایی با درختان انگور که در اطراف آنها رشد می کنند بسیار عالی هستند زیرا در فضای باز مقاوم هستند و به زیبایی پتینه می شوند.

بخوانید
مراحل تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

دروازه‌های بزرگ از دروازه‌های قدیمی Haveli از هند سفارشی شده‌اند و به طرز باشکوهی با عناصر آهنی و برنجی تزئین شده‌اند. آنها به عنوان دروازه های ورودی به یک عمارت قدیمی هندی عمل می کردند و به زیبایی قدیمی شده اند و با دست با جزئیات تزئین شده زیبایی حک شده اند. استفاده آگاهانه از قطعات معماری عتیقه و چوب های قدیمی، فضاهای بیرونی زیبایی را ایجاد می کند که با طبیعت هماهنگ است.Source by Era Chandok

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.