استیون رایت هاوس – پاو پا، ایلینوی

قبل از اینکه به مکان‌های دیدنی ریگان در دیکسون برسیم، در Paw Paw، ایلینویز توقف می‌کنیم، روستای کوچکی که بسیاری از شما ساکنان ایلینوی احتمالاً از بین ایالتی 39 عبور کرده‌اید، می‌دانید که وقتی آسیاب‌های بادی بزرگ تولیدکننده برق را در افق می‌بینید، آنجا هستید. قبل از سال 2005، دهکده 850 نفری Paw Paw هیچ ملکی در فهرست ملی مکان‌های تاریخی فدرال ثبت نشده بود. فهرست خانه استیون رایت در ماه می همان سال تغییر کرد.

پس از اختلاط در میان آسیاب‌های بادی مزرعه بادی مندوتا هیلز برای مدتی، به سمت روستای مناسب رفتم و خانه رایت را جستجو کردم. این خانه بین سال‌های 1895 تا 1906 توسط استیون رایت، بومی پاو پاو و دلالان املاک و مستغلات ساخته شد.

بخوانید
تعطیلات تابستانی در یونان

این خانه نمونه ای عالی از معماری سبک ملکه آن است. این به وضوح سقف باسن (ویکی) را با شیروانی های متقابل کناری (ویکی) نشان می دهد که در حدود 50 درصد از خانه های سبک ملکه آن یافت می شود. سبک سقف یک راه سریع برای شناسایی بسیاری از نمونه های کمتر آشکار ملکه آن است. با مشاهده از شیروانی های متقاطع، سقف باسن کمتر مشخص است و بسته به جایی که بیننده می ایستد، بازی بصری جالبی را ایجاد می کند.

فردا از اولین مکان دیدنی ریگان در دیکسون دیدن می کنیم. Paw Paw یک روستا در شهرستان لی، واقع در شمال ایلینوی است. ایلینوی شمالی مملو از مکان‌های جالبی است که در فهرست ملی مکان‌های تاریخی فهرست شده‌اند و برای هر دانشجوی تاریخ یا علاقه‌مندی ارزش دیدن دارد. به راحتی آن را در گوگل سرچ کنید و خودتان نگاهی بیندازید.

بخوانید
آخرین روندهای معماری در سال 2018

منابع آنلاین

استیون رایت هاوس: فرم نامزدی ثبت ملی اماکن تاریخی (PDF)

ویکی پدیا: استیون رایت هاوس، مزرعه بادی مندوتا هیلز (هر دو توسط من، برای شما).Source by Andy McMurray

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.