6 روش تامین مالی پروژه های ساختمانی

برای دریافت وام ساخت خانه، باید بدانید که همیشه به وثیقه نیاز است. اما همه با این ترتیب راحت نیستند.
اگر نتوانید بازپرداخت کنید چه اتفاقی می افتد؟ بیایید در مورد همه ابزارها صحبت کنیم سپس مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید.

1. پس انداز شخصی

این محبوب‌ترین روشی است که مردم برای ساختن خانه‌شان از آن استفاده می‌کنند، هیچ ترسی از اینکه طلبکاران در خانه شما را بزنند وجود ندارد و باعث استراحت زیادی می‌شود.
راستش را بخواهید، هر چقدر هم که حقوقتان کم باشد، می توانید خانه بسازید، اگر ذهنتان را به سمت آن معطوف کنید. همیشه یک مورد وجود دارد که شما از هر درآمدی که دارید پس انداز کنید. مطالعه نشان داده است که 30 درصد از سطح متوسطی که ماهانه به دست می آوریم به خرید کالاهای بسیار بی اهمیت و آشغال اختصاص دارد.
بنابراین می توانید غذاهای پرهزینه غیرضروری را در رستوران های گران قیمت کاهش دهید. بنشینید، فهرستی از مخارج بیهوده تهیه کنید و شروع به پس انداز 20٪ از درآمد خود کنید، مهم نیست که در عرض 2 سال چقدر کوچک، خانه خود را راه اندازی خواهید کرد، هر چه که هستید. قادر به پس انداز برای شروع خانه شما کافی است.
حرفه ای ها بیشترین سود را از این نوع می برند، با پیشانی، تقسیم سود و کمیسیون در میان دیگران.

پس انداز شخصی در میان دیگران اولین گزینه است اگر می خواهید زمینی بخرید و خانه بسازید.

مزایای

من. بدون توجه به نوبت کارها، هیچ بدهی برای خدمات یا پرداخت وجود ندارد.

ii خیالتان راحت باشد، زیرا هیچ طلبکاری وجود ندارد که در خانه شما را بزند.

iii. در درازمدت سالم است، زمانی که ذهن شما خالی از ترس است، به احتمال زیاد زندگی آنها را درمان کرده و از فشار خون بالا جلوگیری می کنید.

بخوانید
سرعت CSLA در مقابل جایگزین های متن باز

IV این به شما فضایی می دهد تا درآمد خود را به سمت چیزی با ارزش هدایت کنید و مسئولیت بیشتری به شما می دهد.

معایب

من. ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا به رویای خود برسید

ii بر درآمد شما تأثیر می گذارد و ممکن است سبک زندگی شما را تعدیل کند

iii. ماندن بیش از حد طولانی، ممکن است باعث شود کسی علاقه خود را به کلی از دست بدهد و پروژه را رها کند.

IV همیشه ترس از خانواده‌های (Omo Onile) زمین‌داران وجود دارد که به دلیل طولانی‌مدت ساخت‌وساز، ادعای مشکوکی در زمین شما داشته باشند.

v. همیشه این احتمال وجود دارد که پس انداز ممکن است برای استفاده های دیگر تبدیل شود.

vi. تورم هزینه مواد و نیروی کار نیز ممکن است به طور جدی درگیر باشد.

2. محل کار وام مسکن و وام

این برای کارگرانی که قصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دارند بسیار جذاب است. اگرچه بیشتر برای ساختمان های شخصی استفاده می شود، اما توصیه صادقانه من، بهتر است شما یک زن یا مرد جوان آن را بسازید، سپس اجاره دهید و بگذارید ساختمان وام را پس بدهد در حالی که شما می نشینید و اجاره می گیرید. سپس اکنون از سود سهام برای تأمین مالی پروژه دیگری استفاده کنید.

صندوق ملی مسکن همچنان جذاب‌ترین فرصت برای کسانی است که می‌خواهند با وام بسازند، به ویژه کارمندان دولت. این بانک توسط دولت برای کمک به بانک وام مسکن فدرال نیجریه طراحی شده است، با بوروکراسی کمتری برخلاف قبل و در حال حاضر حداکثر 5 میلیون N با نرخ بهره 6٪ و بازپرداخت 25 ساله عظیم ارائه می دهد.
این صندوق را می توان از طریق هر یک از بانک های وام مسکن در نیجریه ملحق کرد.

بخوانید
بارسلون - دیگ ذوب فرهنگ، غذا و معماری

مزایای

من. اتمام سریع ساختمان

ii دوره بازپرداخت طولانی است و به طور خودکار از درآمد ماهانه شما حذف می شود، بدون اینکه احساس فشار کنید، زیرا معمولاً بسیار کم است.

iii. نرخ بهره بسیار پایین است.

IV اگر املاک و مستغلات را درک کنید، این فرصت می تواند شما را تبدیل به یک میلیونر کند.

معایب

من. شما برای مدت طولانی مدیون هستید.

ii نرخ بهره هرچقدر هم که کم باشد همچنان در جیب شما خواهد خورد.

iii. قطع ناگهانی شغل شما، ممکن است شما را در مقابل طلبکاران خود در سردی قرار دهد، چه می شود اگر نتوانید شغل دیگری پیدا کنید.

3. طرح های مسکن صرفه جویی و تعاونی ها

این روش در بین نیروی کار جوان رواج بیشتری پیدا می کند و روزانه طرح های تعاونی مسکن زیادی در حال ظهور است. از همان قالب قدیمی استفاده می کند، فقط در این مورد انتظار می رود که صاحب خانه باشید. همه اعضا منابع را با هم جمع می کنند تا برای هر عضو در مناطق انتخابی خانه بسازند. این یک جایگزین برای وام مسکن برای افراد کم درآمد است، که حداقل اضافه کاری ماهانه به آنها اضافه می شود.

مزایای

من. درست مانند وام های رهنی، به دلیل وجوه در دسترس، سریع تکمیل می شود.

ii در مواقعی، اعضا زمین بزرگی را خریداری می‌کنند و بین اعضا تقسیم می‌کنند که نسبتاً ارزان‌تر است، آنها افراد حرفه‌ای را برای انجام پروژه‌ها در حجم زیاد جذب می‌کنند و متخصصان نیز به نوبه خود به دلیل تعداد زیاد مشاغل، هزینه کمتری دریافت می‌کنند. با این روش می توان 25 درصد هزینه مسکن را کاهش داد.

بخوانید
شرکت های معماری پلان های طبقه را طراحی می کنند

iii. سایر منافع متقابل را تشویق می کند و دوستی را ترویج می کند.

معایب

من. قطعاً ناگفته نماند که جامعه تعاونی منتخب باید به خوبی مورد تحقیق و بررسی قرار گیرد تا تعهد و صداقت اعضای آن مشخص شود. برخی از اعضا می توانند تصمیم به نکول بگیرند و این ممکن است منجر به فروپاشی باشگاه تعاونی شود.

4. سفته بازی زمین و بازارهای سرمایه

آیا قبلاً در منطقه ای در حال توسعه که هنوز پر از پوشش گیاهی است، جمع شده اید؟ ظرف 3 ماه چیزی که متوجه خواهید شد این است که هجوم مردم به آن مکان افزایش یافته است یا آنها سعی می کنند زمین خود را ایمن کنند یا با نقل مکان توسط شما به آن مکان تشویق می شوند و مطمئن هستند که با همسایگان ملاقات می کنند تا با آنها صحبت کنید، معاملات تجاری انجام دهید یا احتمالاً برای امنیت، هرکدام که باشد، همیشه روندی از جابجایی افراد به یک مکان وجود دارد، زیرا شخصی مانند شما به تازگی به آنجا نقل مکان کرده است. پس چه اتفاقی می‌افتد؟ همانطور که شما ترافیک بیشتری دارید، طبیعتا ارزش املاک در آن منطقه افزایش می یابد.
بنابراین وقتی در حال خرید یک زمین هستید، چرا آن را دو یا بیشتر نکنید، همانطور که یکی را می سازید، سایر زمین ها ارزش آنها را می فروشند و از آن برای تکمیل خانه مسکونی شما استفاده می کنند.

بخوانید
برای نرم افزار طراحی 3D CAD استفاده می شود

مزایای

من. ممکن است به دلیل سرمایه‌گذاری‌تان که برایتان افزایش می‌یابد، نیازی به پرداخت آنقدر نداشته باشید.

ii این ممکن است نقطه شروعی برای شما در سرمایه گذاری املاک و مستغلات باشد، این به شما دانش دست اولی در مورد نحوه کارکرد آن می دهد.

iii. مزایایی مانند نامگذاری خیابان به نام شما و دیگران.

IV بازپرداخت وام ها شما را آزار نمی دهد، زیرا از سرمایه گذاری خود می سازید.

معایب

من. از آنجایی که این منطقه تازه با توسعه کمتر است، ممکن است به برخی از امکانات زیرساختی موجود در شهرهای اصلی دسترسی نداشته باشید.

ii قبل از اینکه بتوانید پروژه خود را تکمیل کنید ممکن است کمی منتظر بمانید تا زمین های دیگر قدردانی شوند.

5. منبع یابی وام از بانک شما

با ادغام بانک های نیجریه، اکنون پول زیادی برای تراکنش های تجاری در دسترس است، بنابراین بانک ها این روزها آماده اند به شما پول قرض دهند تا بتوانید ساختمان خود را تکمیل کنید، اگرچه انتخاب این فرآیند سخت ترین است.

مزایای

من. اتمام کار به موقع به دلیل در دسترس بودن بودجه

ii.اگر از موقعیت مکانی مطمئن هستید، ممکن است ساختمان را بفروشید و به دلیل تکمیل سریع سود کنید.

معایب

من. درخواست وثیقه

ii تنگناهای بوروکراتیک

6. سود حاصل از برنامه های سرمایه گذاری با بازده بالا (HYIP) و سهام

برخی از زوج های جوان باهوش از این برنامه برای توسعه خانه های خود با استرس استفاده می کنند. با وجود بازدهی بالا، ریسک بالا، این بهترین و ساده ترین راهی است که می توانم به هر کسی در هنگام ساخت خانه خود توصیه کنم. قبل از مشکلات فعلی با اکثر HYIP ها، یک برنامه سرمایه گذاری با بازده بالا توسط یک شرکت نفت و گاز در نیجریه به نام Nospectus ترویج می شود، شما 450000 N در شرکت آنها سرمایه گذاری می کنید و آنها نیز به نوبه خود تا پایان هر ماه پرداخت می کنند. شما 40000 N40 در عرض 12 ماه 100% گردش مالی می کنید و خوبی این شرکت این است که هر زمان که بخواهید می توانید سرمایه 450000 N خود را برداشت کنید.

بخوانید
چگونه با خدمات وب آمازون شغلی ایجاد کنیم

یک زن و شوهر تعدادشان را به 200000 در ماه افزایش دادند، یعنی 5 اسلات و خانه انتخابی خود را با استرس می سازند، تصور کنید که 200،000 N در ماه به عنوان دستمزد اضافی بدون تلاش بیشتر داشته باشید. “توجه: اگرچه من آنها را توصیه نمی کنم، افراد زیادی را در این طرح می شناسم.
بسیاری از HYIP ها نیز در اینترنت هستند، اما قبل از اینکه شما کلاهبرداری کنید، باید با آنهایی که قبلاً در آن فعالیت دارند مشورت کنید. مواردی که ریسک کمتری دارند خرید سهام، اوراق قرضه و غیره و استفاده از سود برای ساختن خانه خود است.

“توصیه کلی من این است که از کوچک شروع کنید”

مزایای

من. ایجاد جریان ثابت پول نقد برای ساختمان شما بسیار آسان است.

ii هر چه سرمایه گذاری بیشتر باشد، پول بیشتری برای کمک به تامین مالی پروژه ساختمانی شما خواهد بود.

معایب

من. ریسک بالا

ii سهام ممکن است سقوط کند

iii.شرکت ها فردا می توانند وسایل خود را جمع کنند

IV تصمیم نادرست شرکت سرمایه گذاری ممکن است منجر به بسته شدن تجارت شود و در نتیجه بر شما تأثیر بگذارد.Source by Emmanuel Omion

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.