کالج برتر طراحی مد در بمبئی، بهترین کالج های طراحی مد

با ارائه دوره های حرفه ای و قرار گرفتن در معرض بیشتر مانند هفته مد لاکمه، هفته مد نیویورک، پیشاهنگ مد لندن، فرصت های شغلی را برای آنها فراهم می کند. از بهترین کالج طراحی داخلی و بهترین کالج های طراحی مد در بمبئی، یک طراح داخلی معتبر شوید.

آشوک دریانی: کارآفرین و کارشناس برجسته.

مدیر-فروشگاه مولتی دیزاینر ایوانا

آقای آشوک دریانی که یک رهبر تجاری و شخصیت الهام بخش بسیار مورد توجه است، متعهد به مهارت جوانان ما است و اطمینان حاصل می کند که هند در موقعیتی قرار دارد که از مزایای سود جمعیتی خود بهره مند شود. فرصت شغلی عالی و کامل برای جوانان امروزی. چشم انداز استراتژیک و پیش بینی او، تجربه نخبه در چند صنعت، ویژگی های رهبری فوق العاده، و تعهد صادقانه به بالاترین استانداردهای کیفیت او را از ساده بودن، نزدیک شدن، با ملایمت شوخ طبعی و پرهیزگاری باز نمی دارد.

خوش آمدید همه به جهان مد، واشی… من بسیار خوشحالم که واشی را به عنوان کالج مشهور آموزشی مشترک ناوی بمبئی، که در سال 2003 با چشم انداز “ایجاد یک محیط متمایز از تعالی در آموزش با ارزش های انسانی و” تاسیس شد، ایجاد شد. تعهد اجتماعی در عصر مدرن که در آن صنعت مد و طراحی داخلی با جهش و مرزها در حال رشد است.

این مؤسسه با مؤسسه طراحی مد ایتالیایی یعنی مؤسسه Di Moda Burgo، مؤسسه بین‌المللی طراحی مد، Chandigarh و آموزش آموزش از راه دور با دانشگاه Annamalai، چنای با دوره‌های دیپلم، پیشرفته و مدرک کارشناسی مد و همچنین مرتبط است. طراحی داخلی. ما مفتخریم که آموزش با کیفیت بسیار بالایی را به همه دانشجویان با دانشکده های بسیار مجهز و قابل ارائه ارائه می دهیم.

دستاوردها: 13 سال به علاوه سفر با 100 نفر از افراد پرانرژی که از مؤسسه ملی طراحی مد واشی و آکادمی داخلی، واشی جان باختند، بسیار مهم بوده است. این نتیجه گرا بوده است زیرا برنامه درسی دقیق و مبتکرانه ای را به دانشجویان ارائه می دهد که توسط اساتیدی که دارای تجربه علمی و صنعتی برجسته هستند تدریس می شود و تجربه آموزشی چند وجهی را برای دانشجویان فراهم می کند. هدف آن آموزش مد و طراحی داخلی به افراد عادی در ناوی بمبئی است. این دانش آموزان را برای تعالی حرفه ای در طراحی، مد/داخلی و تجارت با ارائه تجربه آموزشی برتر که خلاقیت، تمرکز شغلی و دیدگاه جهانی را تقویت می کند، آماده می کند.

ویبهاو کادام

او دارای دانش گسترده ای از بیش از هشت سال تجربه حرفه ای در معماری و طراحی داخلی، دانش محصول، مشخصات و تکنیک های طراحی است. او پرسنل پشتیبانی اداری و عملیاتی را با توانایی کار مولد و موثر با تمام سطوح مدیریتی و طیف کاملی از شخصیت ها آموزش می دهد و هماهنگ می کند. او به عنوان معمار پروژه در معماری مشارکتی کار کرده است.

بخوانید
سیستم نقطه فروش خود را حفظ کنیدSource by Inifd Vashi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.