ایده های جدید در طراحی خانه مدرن

روند خانه همراه با نیازهای مصرف کنندگان و جمعیت عمومی تغییر می کند. هدف طراحی خانه مدرن این است که نیازهای در حال تغییر را با ارائه طراحی ساده با فضای ذخیره‌سازی زیاد برآورده کند – مشکلی رایج که در خانه‌های قدیمی‌تر یافت می‌شود، جایی که ساکنان آن را غیرممکن یا حداقل چالش برانگیز می‌دانند که وسایل شخصی خود را به شیوه‌ای منطقی و سازمان‌یافته ذخیره کنند. این طرح باید بتواند چنین راه حل هایی را برای عملکردی خانه ارائه دهد و این امر باعث می شود که معماران، طراحان داخلی و سازندگان هر سال برای ارائه ایده های عالی تلاش کنند.

بخوانید
چگونه خدمات معماری مناسب را برای یک خانه جدید بیابید؟

با توجه به این فرصت برای ساخت طرح‌های ساده خانه، صاحب خانه را قادر می‌سازد تا نکات شخصی را برای سفارشی کردن خانه آینده خود به گونه‌ای که نیازهای خود را برآورده کند، اضافه کند. به عنوان مثال، یک خانواده بسیار خوش اخلاق و ورزشکار به راه‌حل‌هایی نیاز دارند تا وسایل ورزشی خود را در زمانی که استفاده نمی‌کنند، ذخیره کنند، اما به گونه‌ای که در صورت لزوم دسترسی به تجهیزات آنها آسان باشد. این چیزی است که یک خانه را کاربردی می کند و در طراحی خانه مدرن ضروری است. صاحبان خانه های آینده می توانند دوشادوش با معماران کار کنند تا خانه های خود را به گونه ای سفارشی کنند که آنها را مطابق با سبک زندگی فردی خود تکمیل کنند. این می تواند یک تنظیم کوچک برای افزایش اندازه کمد باشد، که می تواند تفاوت را ایجاد کند، اما احتمالاً تأثیر زیادی بر بودجه ندارد.

بخوانید
نکات کلی برای سفر به لائوس در سال 2018

ایده‌های جدید خانه می‌توانند یک خانه ساده را به چیزی دیدنی تبدیل کنند، مانند اضافه کردن ویژگی‌هایی که در خانه‌های قدیمی‌تر رایج‌تر بود، مانند مدال‌های سقفی و قالب‌های تاج. چنین ویژگی هایی زیبایی و جذابیت را به فضاهایی که در غیر این صورت بسیار ملایم می شدند می افزاید. یک ایده هوشمندانه که از فضا به طور عاقلانه استفاده می کند، شامل به حداکثر رساندن هر اینچ مربع در دسترس است، مانند فضایی که معمولاً هدر می رود در زیر راه پله، که می تواند با کشوهای بیرون کش تعبیه شده تغییر یابد. این فضایی را برای نگهداری لباس‌های بیرونی، کفش‌ها و موارد دیگر فراهم می‌کند!

بخوانید
تعطیلات بالکان - 10 تعطیلات شهری در بالکان

بر نور تمرکز کنید – نور مصنوعی و طبیعی. خانه هرگز نمی تواند نور زیادی داشته باشد، بنابراین بودجه باید منابع نوری متعددی را در سراسر خانه، از یک اتاق به اتاق دیگر، در اختیار بگذارد. به خاطر داشته باشید که یک نورپردازی که روی سقف مرکزی نصب می‌شود این کار را نمی‌کند، و در عوض، ۶ منبع نور در هر اتاق را هدف قرار دهید. در مورد نور طبیعی، با تمام پیشرفت‌هایی که امروزه در پنجره‌های عایق به دست می‌آید، طرحی را انتخاب کنید که به نور خورشید اجازه می‌دهد تا حد امکان از دهانه‌های بیشتری به داخل بتابد.

بخوانید
چگونه یک خانه ساز حرفه ای شویم - قسمت اول

امروزه روندهای ساختمانی و طراحی، ایده های نوآورانه متعددی را برای دستیابی به سطح آسایش بهینه و با کمال میل ترکیب می کنند. نرم افزار طراحی که به راحتی در دسترس حرفه ای ها و مصرف کنندگان قرار می گیرد به هر یک از آنها این امکان را می دهد که فضایی را به صورت سه بعدی ایجاد کنند که بیان را ساده می کند و این ایده ها را قادر می سازد زنده شوند، خواه مربوط به جزیره آشپزخانه ضروری باشد یا آتش سوزی در مرکز زندگی غرق شده. اتاق دانستن نحوه برقراری ارتباط بین دیدگاه ها و خواسته ها، کلید دستیابی به خانه رویاهای شماست.

بخوانید
استفاده از NodeJS و JSON در توسعه اپلیکیشن موبایلSource by Hilmi Arifin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.