از دانلود رایگان CAD 2D خود چه انتظاری داریم؟

نرم افزار رایگان نقشه کشی CAD برای طراحان نوپا یا کسانی که تازه در صنایع معماری، مهندسی تخصصی یا ساختمان شروع کرده اند، ضروری است.

برنامه دانلود رایگان باید به شما امکان دهد نقاشی های حرفه ای خود را ایجاد، چاپ و ذخیره کنید. این ویژگی شامل ویژگی‌های نرم‌افزار حرفه‌ای‌تر مانند توانایی مدیریت لایه‌ها و صادرات طرح‌های شما نمی‌شود، اما نرم‌افزار عالی را برای شروع در اختیار شما قرار می‌دهد.

استفاده از آن باید آسان باشد، با کمک‌های بصری بزرگ و ناوبری آسان، اما اگر یک مبتدی کامل در CAD هستید، نرم‌افزار رایگان معمولاً همراه با یک سیستم راهنمای جامع، از جمله تمرین‌های آموزشی داخلی، کامل می‌شود. اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه از ویژگی های آن حداکثر استفاده را ببرید، باید بتوانید برای راهنمایی یا مشاوره بیشتر با ارائه دهنده نرم افزار تماس بگیرید.

بخوانید
خوشه های شغلی، پلی بین آموزش و برنامه ریزی شغلی

اگرچه طیف وسیعی از گزینه های نرم افزار حرفه ای تر و سفارشی تر وجود دارد، یک برنامه نرم افزار 2 بعدی CAD رایگان باید هر آنچه را که برای آشنایی با طراحی CAD نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد. همچنین سریع، قدرتمند و آسان برای استفاده خواهد بود. این نوع نرم افزار برای کاربران با هر توانایی، چه در محیط خانه و چه در محیط اداری طراحی شده است.

باید مجموعه ای از ابزارهای طراحی قدرتمند در اختیار شما قرار گیرد که به شما امکان می دهد خطوط، کمان ها، مستطیل ها و دایره هایی با ابعاد پویا ایجاد کنید. همچنین گزینه هایی برای آرایه قطبی و خطی خواهید داشت. بنابراین شما قادر خواهید بود بلافاصله کار بر روی برخی از طرح های دقیق را شروع کنید.

بخوانید
تعطیلات تابستانی در یونان

نرم‌افزار طراحی رایگان همچنین باید توابع ویرایش پویا را با دستگیره‌های بصری و snaps و همچنین ابزارهای Linear، Angular، Radial، Diameter و Arrow Dimension ارائه دهد. اگر مطمئن نیستید که چگونه از هر یک از این ابزارها استفاده کنید، فراموش نکنید که با بخش راهنما مشورت کنید یا با ارائه دهنده نرم افزار خود پرس و جو کنید – آنها معمولاً خدمات پس از فروش ارائه می دهند.

شما قادر خواهید بود از بین واحدهای متریک یا امپراتوری و طیف وسیعی از اندازه‌های برگه انتخاب کنید، بنابراین می‌توانید خلاقیت‌های CAD کاملاً سفارشی ایجاد کنید. نرم‌افزار شما همچنین دارای توصیه‌های کوتاه و هماهنگ برای استفاده آسان است، به این معنی که طراحی فرآیندی بدون زحمت خواهد بود.

بخوانید
طراحان داخلی مشهور و سبک آنها در طراحی داخلی - قسمت 3

شما باید بتوانید فواصل و اندازه ها را به صورت بصری با گزینه های نمایش ابعاد پویا بررسی کنید و همچنین بتوانید به طور مستقیم اندازه ها را نظر دهید. همچنین می توانید به راحتی به نقاط انتهایی، نقاط میانی و تقاطع ها ضربه بزنید و نقاط را با مکان نما شناسایی کنید.

این نوع نرم افزار برای مدت نامحدود رایگان است، اما از آنجایی که طراحی شما نیاز به پیشرفت دارد، ممکن است بخواهید به نرم افزار برتر ارتقا دهید. توسعه‌دهندگان معمولاً طیف وسیعی از گزینه‌ها را ارائه می‌دهند، از جمله نرم‌افزار «به‌علاوه»، «طرفدار» و تخصصی – که دومی به‌طور خاص معماران، آژانس‌های املاک یا کسانی که در صنعت ساخت‌وساز هستند هدف قرار می‌گیرد.

بخوانید
چگونه از نقض حق نسخه برداری جلوگیری کنیم

بسته های پلاس بسیار مقرون به صرفه هستند و فقط حدود 20 پوند به شما باز می گردند. طیف وسیعی از ویژگی های ارتقا یافته در دسترس خواهد بود، مانند توانایی ایجاد و ذخیره نمادهای خود، مدیریت لایه های خود و استفاده از انواع ابزارهای طراحی پیشرفته تر.

نرم‌افزار حرفه‌ای کمی پرهزینه‌تر خواهد بود، اما باز هم – فقط یکبار پرداخت 99 پوند است، و این برنامه مادام العمر متعلق به شماست. این ارتقا دارای ویژگی هایی مانند ابزارهای ابعاد بیشتر و کتابخانه های نمادها و همچنین امکان وارد کردن یا صادرات فرمت های مختلف فایل است.

نرم افزار CAD معماری حدود 200 پوند است و طیف نامحدودی از عملکردهای تخصصی را ارائه می دهد – مانند نمادهای صنعتی، عملکردهای ترسیم دیوار و یک نمایشگر خودکار مدل سه بعدی داخلی.

بخوانید
SAP R/3 Architecture - مزایای این معماری

اگر به این نرم افزار رایگان علاقه دارید، بهتر است یک توسعه دهنده معتبر به صورت آنلاین جستجو کنید. شما باید بتوانید برنامه را مستقیماً از سایت آنها دانلود کنید و بلافاصله شروع به کار کنید.Source by Phil R

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.