راه حل عالی برای توالی ساخت و ساز از طریق 4D BIM دریافت کنید

خدمات BIM در بین معماران، مهندسان، شرکت های طراحی و پیمانکاران محبوبیت زیادی به دست آورده است. علاوه بر این، سازندگان خانه، توسعه‌دهندگان و شرکت‌های ساختمانی تا حد زیادی از فناوری BIM استفاده می‌کنند. تخصص اصلی BIM شامل مدل‌سازی، تجسم، تدارکات سایت، هماهنگی برخورد، برداشت مقدار، نقشه‌های فروشگاهی و ساخت دیجیتال است. علاوه بر این، بسیاری از نقشه های قرقره، تبدیل مدل از اسکن لیزری، مدیریت امکانات، اسناد ساخت و ساز و بسیاری موارد دیگر را انتخاب می کنند. مهندسان متخصص BIM روی پلتفرم های نرم افزاری مختلفی مانند Revit، Bentley، AutoCAD، Ecotect Analysis، NavisWorks، Civil 3D، Pro/Engineer، Tekla Structure، SolidWorks، Point Cloud، Cadpipe، A-360 Collaboration، ETAP، Lux Level Calculation، کار می کنند. ، فتوشاپ، بلوبیم و بسیاری دیگر.

بخوانید
استفاده از Revit MEP برای مدل‌سازی کانال‌کشی و ساخت کانال

حال، اگر بخواهید توالی ساخت و ساز خود را مرور کنید، چه خواهید کرد؟ مزایایی که با انتخاب 4D BIM به دست خواهید آورد و اینکه چگونه شبیه سازی ساختمان 4 بعدی برای پروژه شما کار خواهد کرد چیست؟

بیایید مزایا و روند کار شبیه سازی ساخت و ساز 4 بعدی را بررسی کنیم.

مزایا – شبیه سازی 4 بعدی تجسم قدرتمندی از روند ساخت را به شما ارائه می دهد. این برنامه ریزی و مدیریت کلی فرآیند ساخت و ساز شما را بهبود می بخشد. علاوه بر این، شما می توانید ارائه مناقصه موثر را انتخاب کنید و می توانید بهره وری ساختمان خود را ساده کنید. این امر به کاهش هزینه و خطا در ساخت و ساز کمک می کند و فرآیند ساخت و ساز شما را به خوبی در برابر مشتریان اجرا می کند. علاوه بر این، می توانید مدیریت تدارکات موثر و استفاده شایسته از فضای سایت ساخت و ساز خود را دریافت کنید. علاوه بر این، 4D BIM به شما کمک می کند تا مشکلات را قبل از شروع ساخت و ساز پیش بینی کنید و درک بهتری از نقاط عطف پروژه داشته باشید. در صورت تمایل، می توانید اشغال فاز را نیز در نوسازی برنامه ریزی کنید و می توانید با موفقیت تمام درگیری های فضایی را حل کنید. در نتیجه، شما می توانید پروژه و مدیریت ریسک موثر را دریافت کنید و می توانید عملیات ساختمان را با جزئیات هماهنگ کنید. از این رو، نظارت بر برنامه و پیگیری پیشرفت واقعی ساخت و ساز شما آسان تر می شود.

بخوانید
انتخاب معمار مناسب برای توسعه املاک تجاری شما

فرآیند کار – اکنون، باید علاقه مند باشید که در این مرحله بدانید فازبندی 4 بعدی برای ساختمان شما چگونه کار می کند؟ 4D در واقع گسترش سه بعدی با زمان است. این به همه شرکت کنندگان پروژه مانند معماران، طراحان، پیمانکاران و همچنین مالکان کمک می کند تا کل مجموعه رویداد ساخت و ساز را تجسم کنند و پیشرفت گردش کار ساخت و ساز شما را در طول عمر پروژه شما درک کنند. توالی ساخت و ساز یا برنامه زمانی به مدل BIM برای نشان دادن شبیه سازی عملی توالی ساخت در یک ویدیوی متحرک مرتبط می شود. شما می توانید برنامه ساخت و ساز برنامه ریزی شده و واقعی را در طول چرخه عمر پروژه بر اساس ارائه 4 بعدی BIM مقایسه کنید.

بخوانید
10 دلیل برای استفاده از Revit برای طراحی خرده فروشی

شبیه سازی 4 بعدی را برای پشتیبانی از برنامه ریزی ساخت و ساز خود کاوش کنید و تأثیر طرح پیشنهادی خود را بر برنامه زمان بندی ساخت و ساز و فرآیند کار ارزیابی کنید. به طور کلی، Autodesk Revit و Navisworks Manage برای ایجاد یک گردش کار استفاده می‌شوند تا به شما در برنامه‌ریزی عملیات ساختمان خود با شناسایی مشکلات احتمالی و ارزیابی گزینه‌های جایگزین کمک کند. اگر از خدمات BIM استفاده می کنید، می توانید فعالیت های ساخت و ساز خود را به روشی برنامه ریزی شده از طریق تشخیص برخورد، بهبود برنامه زمان بندی ساخت و ساز، ردیابی مواد و مدیریت زنجیره تامین شبیه سازی کنید. به دنبال یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات BIM باشید، مرحله 4 بعدی را انتخاب کنید و درک بهتری از نقاط عطف پروژه خود داشته باشید.

بخوانید
معماری و تاریخ Corbels - آنها چه هستند و از کجا آمده اندSource by Biswanath Todi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.