نکات طراحی خانه سفارشی: انتخاب طراح مناسب

چه قبلاً تعداد زیادی خریداری کرده باشید که طرح‌های خانه سفارشی شما باید طراحی شوند، پیروی از نکاتی که در زیر گردآوری کرده‌ایم تضمین می‌کند که طرح‌های خانه سفارشی شما خانه رویایی شما را تولید می‌کند.

1. ارتباط عالی برقرار کنید.

ارتباط ضعیف می تواند مجموعه ای از برنامه های خانه سفارشی را خراب کند. به عنوان مثال، اگر معمار شما واقعاً نمی‌داند که در طراحی‌های خانه سفارشی‌تان چه می‌خواهید، می‌توانید خانه‌ای سفارشی داشته باشید که واقعاً از آن لذت نمی‌برید. از طرف دیگر، ممکن است از دیدن طرح “سفارشی” خود در توسعه مسکن جدید شوکه شوید. (بعضی از معماران بهترین پلان های سفارشی خود را به پلان های طبقه عمومی و به طور گسترده در دسترس تبدیل می کنند.) از هر دوی این نتایج نامطلوب با مشخص کردن واضح آنچه که پلان های خانه سفارشی شما باید شامل شود و اینکه آیا با تغییر طرح سفارشی خود به یک طراحی راحت هستید یا خیر، اجتناب کنید. پلان خانه جهانی

بخوانید
همکاری در صنعت انیمیشن نیجریه

2. یک طراح با تجربه کار با خواص مشابه را انتخاب کنید.

اگر قبلاً زمینی را برای خانه رویایی خود خریداری کرده اید، مطمئن شوید که طراح شما سابقه کار با نوع ملک شما را دارد. به عنوان مثال، در حالی که یک زمین با شیب تند اغلب بهترین نماها را ارائه می دهد، چالش های طراحی منحصر به فردی را نیز به همراه دارد.

3. بررسی کنید که معمار شما بیمه مسئولیت دارد.

تصادفات اتفاق می افتد – به همین دلیل بیمه اختراع شد. اگر چیزی در طراحی خانه سفارشی شما درست نشد، بیمه مسئولیت می تواند هزینه های بازسازی یا سایر هزینه های پیش بینی نشده را پوشش دهد. مهندسان و طراحان حرفه ای بیمه نامه دارند تا از مشتریان خود در برابر خطاهای گران قیمت دفاع کنند. مطمئن شوید که طرح های سفارشی خانه شما از یک طراح با بیمه مسئولیت تهیه شده است.

بخوانید
HVAC BIM مطابق گردش کار ساخت و ساز برای پیمانکاران مکانیکی

4. روی جزئیات زوم کنید.

مجموعه کاملی از طرح های سفارشی خانه شامل اطلاعات کافی برای تسهیل ساخت و ساز خواهد بود. پیمانکاران باید بتوانند به سرعت جزئیات مربوط به ابعاد، مصالح و تکنیک های ساختمان را پیدا کنند. پلان های طبقه نامشخص انواع مشکلات را به همراه خواهد داشت. خطاهای گران قیمت اغلب به این دلیل رخ می دهد که پیمانکاران نمی توانند جزئیات لازم را در مجموعه ای از طرح های خانه سفارشی بخوانند یا پیدا کنند. آخرین چیزی که می‌خواهید این است که یک نجار یا لوله‌کش حدس بزند که طراحی‌های خانه سفارشی شما چیست. با یک معمار کار کنید که شامل جزئیات ساخت و ساز زیادی در نقشه های خانه است.

بخوانید
مهندسی نرم افزار: مقدمه

5. از مطابقت کد ساختمان و گواهینامه دولتی اطمینان حاصل کنید.

قانون ساختمان فدرال و محلی همیشه در حال تغییر است. اگر طراحی خانه سفارشی شما از این دستورالعمل‌های ساختمان پیروی نمی‌کند، مقامات شهری می‌توانند آن را رد کنند و شما با هزینه‌های بیشتری برای به‌روزرسانی طرح خود با کد مواجه خواهید شد. از آنجایی که این موضوع بسیار مهمی است، در مورد آن با طراح خود صحبت کنید. در مورد نحوه اطمینان از انطباق کدها بپرسید و با مشتریان قبلی بررسی کنید تا مطمئن شوید که فرآیند تأیید شهر بدون مشکل انجام شده است. یکی از آخرین تلاش‌های لازم: بررسی کنید که معمار یا طراح شما دارای گواهینامه حرفه‌ای در ایالت شما باشد. اگر در طول این بررسی، پرچم قرمزی ظاهر شد، معمار دیگری را انتخاب کنید. در غیر این صورت، ممکن است با طرح‌های خانه‌ای که واقعاً نمی‌توان ساختند، گیر کرد.

بخوانید
نورپردازی طراح: پنجره ها و لامپ ها

6. معماری را انتخاب کنید که سبکش با شما همخوانی داشته باشد.

پزشکان در سیستم های بدن تخصص دارند. نویسندگان در انواع مختلف ارتباطات تخصص دارند. معماران در سبک های مختلف طراحی تخصص دارند. مطمئن باشید که طراح شما تجربه تولید نوع خانه مورد علاقه شما را دارد. به عنوان مثال، اگر سبک تودور را دوست دارید، باید یک طراح را انتخاب کنید که خانه های سفارشی دوست داشتنی را در این حالت طراحی تولید کرده است. انتظار نداشته باشید که عاشق فرانک لوید رایت ناگهان به رویکرد توسکانی روی آورد.Source by Rob Digby
خرید رادیاتور پنلی بارلی ۱۲۰ سانتی متری
رادیاتور پنلی

بخوانید
اینترنت فعال برای افراد حرفه ای ساخت و ساز متوسط ​​چه معنایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.