تعطیلات تابستانی در یونان

یونان قطعا با جهان غریبه نیست. از زمان آغاز به کار مدرن، مدت زیادی است که یک نقطه داغ گردشگری بوده است. این کشور همچنین به دلیل شروع اولیه خود به خوبی شناخته شده است زیرا این کشور مملو از تاریخ آموزش بین المللی است. یونان و رم هر دو به دلیل هنرشان بسیار مهم هستند. در واقع، یونان در فهرست 20 مقصد برتر گردشگری در جهان قرار دارد.

یونان و جزایر یونان دارای سه چیز اصلی هستند که نمی توان از آنها غافل شد. این سه چیز عبارتند از معماری تمدن باستانی، مناظر خارق العاده، و تجارت توریستی شکوفا. یونان در تابستان گرم است، من قصد ندارم به شما دروغ بگویم، با این حال، سواحل و آب های بکر ارزش آن را دارد. به خصوص اگر از خدماتی مانند Airbnb و Tripedia استفاده می کنید. با استفاده از این سایت ها می توانید اقامتگاه های مقرون به صرفه و نکات و ترفندهایی برای داشتن بهترین تعطیلات زندگی خود بیابید.

در طول دهه گذشته تجارت گردشگری یونان به سرعت رشد کرده است و انواع مسافران در این منطقه رفت و آمد می کنند. از سلبریتی ها گرفته تا سیاستمداران، خواننده ها، مدل ها و افرادی مثل من و شما. یونان در تمام طول سال مورد بازدید قرار می گیرد و حتی برای برخی اقامتگاه ساخته می شود. یونان یکی از آن مکان‌هایی نیست که چیزهای کمی ارائه می‌دهد – بسیار زیاد است. در واقع، اقامت برای چند هفته در صورت امکان برای پذیرش همه چیز ایده آل است.

بخوانید
کمی توسکانی در پروونس

یونان را کشف کنید

اگر متوجه شدید که چرا یونان اینقدر ارزش دیدن دارد، اجازه دهید چند دلیل برایتان بیاورم… طبیعت، هنر، معماری، سواحل، مناظر شگفت انگیز، و فرهنگ گرم و پذیرنده که از نظر تاریخی غنی است. کاوش در کل کشور و دیدن همه چیزهایی که برای دیدن وجود دارد، به دلیل جزایر اضافی آن، حدود یک سال طول می کشد. یونان در واقع مکانی شگفت انگیز برای بازدید است، اما نه فقط برای سواحل، زندگی شبانه، و احساس مدیترانه.

آیا شما طرفدار هنر هستید یا معماری؟ شاید هر دو؟ از آکروپولیس آتن دیدن کنید، بنای معبد قرن پنجم قبل از میلاد بر روی یک تپه کوچک. راه خود را به پارتنون بیابید، ویرانه‌های معبد نمادین قرن پنجم پیش از میلاد آتن. من به شما اطمینان می دهم که این سازه ها نفس گیر هستند و مگر اینکه شما یک سلبریتی باشید. شاید این تنها شانسی باشد که می توانید شاهد چنین تاریخی باشید. همچنین می توانید برای آشنایی با تاریخ باستانی از موزه آکروپولیس دیدن کنید. این موزه در واقع گنجینه های باستانی را در خود جای داده است. باز هم، این واقعاً یک فرصت یک بار در زندگی برای بسیاری است.

بخوانید
تعطیلات بالکان - 10 تعطیلات شهری در بالکان

آتن را کشف کنید

آتن پایتخت یونان است و اگر فرصت بازدید از آن را داشته باشید، باید از آن دیدن کنید. همه مناظری که قبلا ذکر کردم در واقع در آتن واقع شده اند. مهم نیست که این مناظر چقدر بزرگ و غیرقابل باور هستند، باز هم چیزهای بیشتری از آتن برای دیدن وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید برای یک تور بسیار مقرون به صرفه ثبت نام کنید.

نکات برجسته آتن: یک تور اسطوره ای به مسافران این فرصت منحصر به فرد را می دهد تا اساساً شاهد همه چیزهایی باشند که آتن ارائه می دهد. حداقل تا آنجا که معماری پیش می رود، تور برجسته آتن دارای راهنمای راهنمای است که راه خود را در منطقه طی می کند و مجموعه ای از سازه ها و موارد مشابه را به شما نشان می دهد و در عین حال تمام حقایقی را که آنها را افسانه ای می کند ارائه می دهد. همچنین می‌توانید داستان‌های پشت آتن را از کشف تا عصر طلایی آن بشنوید. درباره جنگ‌ها، تولد دوباره، و کلی اطلاعات درباره تاریخ اساطیری بیاموزید. نه تنها همه مناظر اصلی را خواهید دید، بلکه برخی از مناظر کوچکتر و در عین حال به همان اندازه چشمگیر را خواهید دید که گاهی اوقات بازدید نمی شود.

بخوانید
استفاده از نورپردازی دیوارکوب در فضای باز

نافپلیو را کشف کنید

اجازه دهید با این جمله شروع کنم، نافپلیو یکی از رمانتیک ترین نقاط یونان است. همچنین یکی از زیباترین شهرهای کشور است. در زمانی بین سال‌های 1823 و 1834، این شهر در واقع پایتخت «ایالت یونان» بود. این یک شهر بندری با ترافیک آبی زیادی است که می توان انتظار داشت. البته اطراف آن توسط آب احاطه شده است و مکانی عالی برای بازدید از ساحل و دریافت آفتاب و هوای تازه است.

راه خود را از طریق شهر طی کنید، محله های جذاب، فرهنگ پذیرایی و فعالیت های محلی را تماشا کنید. خود شهر با طراحی قرون وسطایی با کوچه‌های باریک دارای مسیرهای پیاده‌روی سنگ‌فرش‌شده و عمارت‌های نئوکلاسیک احاطه‌شده توسط درختان دوست‌داشتنی Bourgainvillea است. همچنین فواره های ترکی زیادی در این منطقه برای توقف سریع و آرزو یا بوسه وجود دارد. این شهر آنقدر فرصت عکس دارد که می توانید یک کارت حافظه را در دوربین پر کنید.

بخوانید
جنبش آرت دکو - سنگ بنای هنر مدرن

هنگامی که به قلب شهر رسیدید، میدان سینتاگما و تمام ساختمان های تاریخی اطراف را کشف کنید. از مساجد مختلف ترکیه گرفته تا موزه باستان شناسی و گالری شهرداری – این شهر کوچک احساسی حجم زیادی برای ارائه به بازدیدکنندگان دارد. اکیداً به شما پیشنهاد می‌کنم که اگر راه خود را به یونان می‌روید، حرکت کنید.

یک ماجراجویی در طول زندگی را کشف کنید

یونان یکی از آن مکان‌هایی است که حداقل برای من تقریباً مانند یک فانتزی به نظر می‌رسد. همچنین این چیزی است که همه ما در طول زندگی درباره آن شنیده ایم. نه فقط به خاطر مدرسه، کلاس تاریخ، جغرافیا و مواردی از این دست – بلکه تمام تاریخ اساطیری نیز. همه چیز تأثیرگذارتر از آن چیزی است که تصور می شود. اگر روزی این فرصت را پیدا کردید که خودتان شاهد یونان باشید، مطمئن شوید که این فرصت را از دست ندهید. این واقعا زندگی شما را تغییر خواهد داد، آن را تضمین می کند. بازدید کنید ما برای اطلاعات بیشتر.

بخوانید
انتخاب معمار مناسب برای توسعه املاک تجاری شماSource by Ido Feldman
مشخصات فنی پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF
سوخت دیگ های چدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.