ویلاهای کو سامویی – توسعه چاونگ سیلا، جزیره کوه سامویی، تایلند

سیلا یک کلمه سانسکریت باستانی از متون بودایی به معنای فضیلت، رفتار خوب و انضباط اخلاقی است که بخشی از مسیر هشتگانه بودایی به سوی روشنگری را تشکیل می دهد. توسعه ویلای لوکس چاونگ سیلا، بر فراز تپه های چاونگ در جزیره کو سامویی، تایلند مطمئناً با ترکیب روشنگر معماری سنتی تایلندی و مدرن و معاصر، شما را به ارتفاعات بالاتر می برد.

توسعه چاونگ سیلا شامل چندین ویلا لوکس سامویی 3، 4 و 5 خوابه و تعداد مشابهی از واحدهای آپارتمان دوبلکس 2 خوابه است که برای فروش و اجاره تعطیلات در دسترس هستند. این ویلاها در موقعیت برتر واقع شده اند و در دامنه تپه چاونگ قرار دارند و مناظر پانورامایی واقعا خیره کننده و فرمانبردار از چاونگ تا دریاها، جزایر و افق فراتر از آن را دارند. ویلاها با طراحی مدرن و معاصر با لمس معماری سنتی تایلندی از جمله سقف های منحنی با کاشی های سقف چوبی و سقف های طاق دار بلند ساخته شده اند.

بخوانید
برنامه های آموزش حرفه ای برای توسعه مهارت

ویلاها در سرتاسر مجلل با ویژگی های معماری عالی مانند سالاس غرق شده کنار استخر (غرفه های سرپوشیده)، استخرهای ماهی کپور و استفاده چشمگیر از مواد طبیعی و رنگ های خاکی که به ویلاها اجازه می دهد با محیط طبیعی خود ترکیب شوند.

چیدمان کلی ویلاها شامل یک اتاق نشیمن و غذاخوری مرکزی، کنار استخر با آشپزخانه مدرن کاملا مجهز، میز ناهار خوری سرپوشیده و فضای سرگرمی با مبل راحتی، بزرگ و L شکل در مقابل یک صفحه نمایش LCD بزرگ و بالای صفحه است. سیستم صوتی برد این منطقه نشیمن مجلل به یک تراس بزرگ استخر با لبه‌های بی‌نهایت با مبلمان راحت، مدرن و فضای باز و یک منطقه سایه‌دار و غرق‌شده سالا باز می‌شود که در آن می‌توانید از نوشیدنی، میان‌وعده لذت ببرید یا فقط استراحت کنید و مناظر باورنکردنی را تماشا کنید.

بخوانید
سیر تحول طراحی داخلی تجاری

مناظر پانورامای 180 درجه ای خیره کننده دریا و جزیره از هر گوشه هر ویلا قابل مشاهده است. مناظر پانوراما شهر Chaweng، کل خط ساحلی شرقی از Choeng Mon تا Lamai و آب‌های آبی شفاف و جزایر سبز زمردی را در بر می‌گیرد. در شب، نورهای درخشان و درخشان ساحل چاونگ را می‌توان بسیار پایین‌تر دید و منظره‌ای خیره‌کننده از دامنه تپه آرام و آرام چاونگ سیلا است.

اتاق‌های ویلا همگی دارای منظره‌ای فوق‌العاده از دریا هستند، همگی مجهز به امکانات مجلل هستند و دارای امکانات حمام اختصاصی لوکس با سینک دوبل، دوش بارانی مدرن و وان هستند. هر اتاق خواب همچنین دارای مرکز سرگرمی مخصوص به خود با تلویزیون LCD، سیستم ماهواره ای مجزا و پخش کننده CD/DVD است.

بخوانید
توسعه وب و فناوری دات نت مایکروسافت

اگر به دنبال تجربه ای روشنگرانه از اجاره ویلا در کو ساموئی هستید، چاونگ سیلا ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.Source by Bob Robert Johnston
کاربردهاي رايانه
خرید پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هیرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.