Bossini استراتژی زنجیره تامین خود را با WebMethods ESB پیش می برد

برای پیشروی در صنعت در حال حرکت سریع، خرده‌فروشی مد آسیا-اقیانوسیه پیشرو Bossini نیاز داشت که از طریق همگام‌سازی داده‌های بی‌درنگ در چندین سفارش، محموله‌ها و واحدهای انبارداری، دید بهتری نسبت به فرآیندهای تجاری و عملیاتی خود داشته باشد.

بوسینی با استفاده از گذرگاه خدمات سازمانی (ESB)، می‌تواند به استقرار برنامه‌ها و فرآیندهای جدید سرعت ببخشد و شرکای جدید را با سرعت بیشتری وارد کند.

محیط توسعه شهودی WebMethods ESB به برنامه نویسان Bossini این امکان را داده است که به راحتی و به سرعت تعداد زیادی رابط مورد نیاز برای برآورده کردن الزامات یکپارچه سازی پیچیده آن را بسازند.

بخوانید
روابط با مشتری معمار

پس از تبدیل به معماری سرویس‌گرا (SOA)، بوسینی می‌تواند داده‌های بی‌درنگ از چندین سفارش، محموله‌ها و واحدهای انبارداری (SKU) را در سیستم‌های نقطه فروش (POS) و موجودی سیستم مدیریت انبار (WMS) خود همگام‌سازی کند. .

مزایا عبارتند از:

• دید بهتر در فرآیندهای بلادرنگ با همگام سازی پویا داده ها بین نقطه فروش و سیستم های مدیریت انبار

• قابلیت‌های تجاری اضافی، به‌عنوان مثال نظارت بر عملکرد دیرهنگام ارسال و فروش از طریق داشبورد/SMS و نظارت بر روی انبار برای همه بازارها.

• تخصیص سفارش کارخانه از سه روز به یک روز کاهش یافت

• بسته شدن پایان ماه مالی از 25 روز به 7 روز کاهش یافت

• بهره وری توسعه دهندگان و فناوری اطلاعات از طریق رابط بصری کاربر پسند و استفاده مجدد از اشیاء برنامه نویسی از webMethods ESB تا 30 درصد افزایش یافت.

بخوانید
آیا برای توسعه وب منبع باز رقابت می کنید؟

راه حلی مبتنی بر استاندارد

با webMethods اتوبوس خدمات سازمانیBossini می‌تواند از مزایای کامل رابط‌های مبتنی بر استاندارد برای ادغام با سیستم‌های موجود خود استفاده کند و از هماهنگ‌سازی خدمات برای اتصال سیستم‌های موجود خود به فرآیندهای خود استفاده کند. این به Bossini اجازه می‌دهد تا استقرار برنامه‌ها و فرآیندهای جدید را سرعت بخشد و شرکای جدید را با سرعت بیشتری وارد کند.

اعمال تغییرات بعدی نیز آسان‌تر است و شرکت از صرفه‌جویی در هزینه‌های ناشی از استفاده مجدد از اجزای خدمات لذت می‌برد. آقای اندرو لینگ، مدیر فناوری اطلاعات و زنجیره تامین گروه Bossini، گفت: “WebMethods ESB ما را قادر می سازد تا به قابلیت همکاری در زمان واقعی در بسیاری از برنامه های کاربردی مختلف، از جمله استقلال از محدودیت های سیستم عامل و پلت فرم های سخت افزاری خود دست یابیم.”

بخوانید
آیا دوچرخه می تواند جهان را نجات دهد؟

انعطاف پذیری پلت فرم و سهولت استفاده از اهمیت یکسانی برخوردار است. لینگ گفت: “این در توانایی ما برای به دست آوردن مزیت رقابتی در دنیای بی ثبات خرده فروشی پوشاک بسیار مهم بود.” ما همچنین در تصمیم خود پذیرش سریع‌تر، هزینه‌های آموزشی کمتر و بازگشت سریع‌تر سرمایه‌گذاری را که با طراحی بسیار شهودی ESB webMethods امکان‌پذیر است، در نظر گرفتیم.Source by Alan Thurner
خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور ECO22FF
قیمت پکیج شوفاژ زمینی ایران رادیاتور مدل Z60FF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.