ثبت ملی مکانهای تاریخی – خانه دیوید سایم – سیکامور، ایلینوی – معماری تاریخی

اگر خود را در منطقه سیکامور، ایلینویز می‌بینید که هیچ کاری برای انجام دادن ندارید، به‌ویژه اگر در بلوک 800 خیابان Somonauk در Sycamore، بدون شک از Chauncey Ellwood House و Esther Mae Nesbitt House دیدن کردید، می‌توانید به سمت جنوب قدم بزنید. راه بروید تا به بلوک 400 برسید. در 420 Somonauk خانه باشکوه David Syme قرار دارد. این خانه به سبک ملکه آن است که بخشی از گروهی است که به عنوان «بانوان نقاشی شده» شناخته می‌شود (ویکی که بهترین نیست اما به اندازه کافی خوب است).

خانه دیوید سایم توسط معمار جورج او. گارنسی طراحی شده است که چندین سازه محلی برجسته دیگر و همچنین ساختمانهایی را در سایر جوامع ایلینوی طراحی کرده است (اطلاعات بیشتر در مورد هر دو موضوع در مقالات دیگر توسط من). گارنسی یک معمار ساکن شیکاگو بود که پس از آتش‌سوزی بزرگ شیکاگو و ساختمان فعلی کنگره ایالت ایلینویز به طراحی ساختمان‌ها کمک کرد.

بخوانید
طراحی داخلی هتلداری چیست و چه کسانی از آن استفاده می کنند؟

خانه Syme دارای دو برجک دایره ای برجسته است که در خانه های سبک ملکه آن رایج است. خانه Syme همچنین دارای یک سقف شیبدار (ویکی) با شیروانی های متقاطع (ویکی) است که این ویژگی در حدود 50 درصد از خانه های سبک ملکه آن یافت می شود.

دیوید سایم در سال 1868 به سیکامور آمد و خانه در 420 Somonauk برای او حدود 8000 دلار در حدود سال 1880 هزینه داشت.

سیکامور، ایلینوی شهری با حدود 15000 ساکن است که در شهرستان دی کالب واقع شده است که مقر این شهرستان است. سیکامور در سال 1835، عمدتاً در شمال رودخانه کیشواکی مستقر شد.

بخوانید
معماری یونان و امپراتوری یونان

Sycamore برای هر دانشجوی معماری، علاقه مند به تاریخ یا عکاس روزنامه ارزش دیدن دارد. ثبت ملی مکان‌های تاریخی ترکیبی عالی از این دو منطقه است که ارزش آن را دارد که علاقه‌مندان به هر کدام از این رشته‌ها به آن توجه کنند.Source by Andy McMurray
حوله خشک کن به زبان ساده
مشخصات پکیج شوفاژ دیواری بوتان Bita26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.