مشاغل طراحی گرافیک برای مجرمان – چگونه در مشاغل جنایی گرافیکی شروع کنیم

طراحی گرافیک یک انتخاب شغلی عالی برای مجرمین سابق است. امروزه به دلیل رکود اقتصادی فعلی، یافتن مشاغل برای مجرمان چندان آسان نیست، اما مشاغل برای طراحان گرافیک با استعداد همیشه در دسترس است. مشاغل گرافیکی برای جنایتکاران، شغلی پردرآمد برای جنایت است.

طراحی گرافیک حرفه ای است که فرآیند طراحی خلاقانه و فناوری را در هم می آمیزد. طراحان با تصاویر و متن های نقاشی شده، طراحی شده، عکس گرفته شده یا تولید شده توسط کامپیوتر برای ایجاد پیام کار می کنند. آنها تصاویری از پوسترها، لوگوها، تبلیغات مجلات، جلد آلبوم، طرح های تی شرت، بسته بندی محصولات، وب سایت ها و موارد دیگر را طراحی می کنند.

اگر در یافتن شغل با مشکل مواجه هستید، تصور گرافیکی ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد. برای یک چیز، این یک زمینه بسیار تنظیم شده نیست. علاوه بر این، یکی از مزیت‌های اصلی برای مجرمانی که می‌خواهند در زمینه معماری گرافیک فعالیت کنند، وجود تعداد زیاد مشاغل برای مجرمین و امکان خوداشتغالی است. بسیاری از طراحان گرافیک به صورت آزاد کار می کنند زیرا از انعطاف پذیری و آزادی رئیس خود بودن لذت می برند.

بخوانید
اینیگو جونز و طراحی های معماری و مبلمان او

مشاغل طراحی گرافیک برای جنایتکاران

چه نوع مشاغل طراحی گرافیک برای مجرمین موجود است؟

شما می توانید مشاغل آزاد گرافیکی را برای مجرمان انتخاب کنید یا فقط برای یک شرکت یا سازمان کار کنید. هر دو شغل درآمد خوبی دارند، اما مشاغل معمولی امنیت شغلی بیشتری را ارائه می دهند در حالی که کار آزاد آزادی و انعطاف بیشتری را ارائه می دهد.

اکثر شرکت ها نیازی به کارهای معماری گرافیکی ندارند که هر روز انجام شود، بنابراین طراح گرافیک در لیست حقوق و دستمزد خود ندارند. هنگامی که آنها به چیزی طراحی شده مانند لوگو، پوستر، بنر، تبلیغات مجله و کارهای دیگر نیاز دارند، باید یک طراح گرافیک مستقل برای آن پروژه خاص استخدام کنند.

بخوانید
باغ های آبی با طراحی دیجیتال: دلارهای بزرگ! چشمگیر

یک طراح گرافیک آزاد مشتریان زیادی دارد که او را برای کار در پروژه های مختلف طراحی استخدام می کنند. با افزایش روزافزون شرکت‌هایی که از اینترنت برای جستجوی طراحان با استعداد استفاده می‌کنند، مشاغل آزاد گرافیکی برای مجرمان فراوان هستند. شما حتی می توانید از خانه کار کنید که برای افرادی که دارای معلولیت هستند یا کسانی که می خواهند زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند گزینه خوبی است.

همه طراحان گرافیک به صورت آزاد کار نمی کنند. بسیاری از آنها به عنوان طراح برای آژانس های تبلیغاتی، مجلات، روزنامه ها، شرکت های روابط عمومی، استودیوهای فیلم و انیمیشن، شرکت های طراحی بازی های رایانه ای و غیره، مشاغل عادی را انتخاب می کنند.

مشاغل معماری گرافیک برای جنایتکاران: چگونه موفق شویم

برای موفقیت در حرفه معماری گرافیک، باید فردی خلاق و هنرمند باشید که بتواند ایده ها را به شکل بصری تبدیل کند. امروزه تقریباً تمام کارهای طراحی بر روی رایانه انجام می شود. نرم افزار مفهوم گرافیکی سال به سال یکسان نمی ماند، بنابراین شما باید با یادگیری کار با فناوری ها و نرم افزارهای در حال تغییر راحت باشید.

بخوانید
معماران برای طراحی بهترین نقشه های خانه حرفه ای هستند

شما به عنوان یک فرد گرافیکی با مشتریان مختلفی کار خواهید کرد، بنابراین به مهارت های ارتباطی خوبی نیاز دارید. مشتریان همچنین از کار شما انتقاد می کنند و احتمالاً از شما می خواهند که تغییرات زیادی را قبل از اتمام پروژه ایجاد کنید. این بدان معناست که از نظر شخصیتی باید منعطف و پذیرای انتقاد باشید.

فرصت های شغلی برای جنایتکاران: چگونه به هدف خود برسید

داشتن مدرک رسمی گرافیک در هنر یا طراحی الزامی نیست. برخی از کسب و کارهای کوچکتر طراحان را بر اساس تجربه قبلی و دانش در مورد هر برنامه نرم افزاری که قصد استفاده از آن را دارند استخدام می کنند.

بخوانید
پیش نویس طراحی سقف - Revit/AutoCAD؟

از سوی دیگر، بسیاری از مشتریان و کسب و کارهای بزرگ تمایلی به استخدام افرادی ندارند که هیچ مدرک، دیپلم یا مدرکی در زمینه گرافیک یا رشته های مرتبط با آن ندارند. به همین دلیل است که سرمایه گذاری برای دریافت آموزش رسمی به عنوان یک معمار گرافیک ایده خوبی است.

انواع مختلفی از دوره ها وجود دارد که می توانید شرکت کنید. مدارس ممکن است گاهی اوقات برنامه های مشابهی را ارائه دهند که صداهای مشابهی دارند اما تمرکز متفاوتی دارند. به عنوان مثال، یک دوره چند رسانه ای ممکن است بر تکنیک های انیمیشن تأکید کند در حالی که دوره دیگر ممکن است بیشتر بر صنعت چاپ تمرکز کند.

برنامه های کوتاه مدت دیپلم یا گواهی خوب هستند، اما زمانی که فارغ التحصیل می شوید و به دنبال اولین شغل خود می گردید، احتمالاً باید از پایین شروع کنید و از نردبان شغلی خود بالا بروید. مدرک لیسانس چهار ساله گران‌تر است، اما تاثیرگذارتر است و به شما کمک می‌کند تا در مشاغل پردرآمد برای جنایتکاران شروع به کار کنید.

بخوانید
ساخت یک خانه بازی - چگونه یک خانه بازی برای کودکان خود طراحی کنید

مشاغل مفهومی گرافیکی برای جنایتکاران: خلاصه

مشاغل گرافیکی برای مجرمان یک انتخاب عالی برای افرادی است که دوست دارند با رایانه کار کنند و از نظر هنری استعداد دارند. اگرچه امکان آموزش طراحی گرافیک به خودتان وجود دارد، اما احتمالاً برای به دست آوردن بهترین مشاغل برای مجرمان به دیپلم یا مدرک طراحی گرافیک نیاز دارید. می توانید به صورت آزاد کار کنید یا به دنبال مشاغل طراحی گرافیکی معمولی برای مجرمان باشید. بهترین چیز در مورد مشاغل طراحی گرافیک برای مجرمان این است که حقوق آنها خوب است و فرصت های شغلی زیادی برای مجرمان در دسترس است.Source by Michael J. Martin
توضیحات کولر آبی سلولزی آبسال مدل AC/CP75R
مشخصات کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.