دیوید ام شوارتز

فقط یک نوبت سرنوشت بود که دیوید ام. شوارتز اصلاً یک معمار شد. او پس از شروع تمرین خود (به قول خودش “خیلی زود”)، با موفقیت کمی، متوجه شد که رویای معمار شدنش به خوبی تمام شده بود و امیدش را از دست داده بود. با این حال، یک برخورد تصادفی با یکی از دوستان به او فرصت دوم «ساعت یازدهم» داد، زمانی که دوست پسر دوستانش پروژه‌ای را به او پیشنهاد کرد. حرفه او اکنون قابل توجه است، و فعالیت معماری او با دریافت جوایز از طیف گسترده ای از سازمان ها، از جمله موسسه آمریکایی معماران و انجمن هنر دکو واشنگتن، تثبیت شده است.

قبل از این موفقیت، آقای شوارتز مدرک کارشناسی خود را در کالج سنت جان در آناپولیس، MD، و کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه ییل دریافت کرد. او همچنین مدرک کارشناسی ارشد معماری منظر را از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و لیسانس علوم را از دانشگاه ایالتی هومبولت دریافت کرد. او به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل شرکت خدمات معماری دیوید ام شوارتز، واشنگتن دی سی و فورت ورث، تگزاس، اکنون بیش از سیزده سال موفقیت در طراحی، برنامه ریزی و ساخت و ساز چشم انداز دارد.

بخوانید
برای صرفه جویی در وقت و هزینه، پیمانکاران را برای بازسازی خانه استخدام کنید

دیوید توضیح می‌دهد: «…این واقعاً دقیق بودن در اصول و پایبندی به آن‌ها، حتی زمانی که سخت است، موفقیت واقعی را ممکن می‌سازد».

پیشینه علوم زیست محیطی او کلیدی در توسعه مناظر خاص سایت است که شامل تثبیت شیب و خاک، احیای زیستگاه و مدیریت جدید رویشی است. قدرت او در توانایی او در تمرکز بر توسعه فضاهایی است که هنری، متناسب با نیازهای مشتری و پاسخگو به محیط اطراف باشد. شاید نمادین‌ترین پروژه او، مرکز سمفونی شرمرهورن نشویل، تجسم سبک خاص شوارتز است، به‌طور شگفت‌انگیزی کلاسیک، با پیچ و تاب مدرن.

شوارتز در توصیف فلسفه طراحی خود توضیح می دهد: “معماری ما این است که اگر مدرنیسم اتفاق نمی افتاد، چه اتفاقی می افتاد. اما مدرنیسم اتفاق افتاد”.

بخوانید
مارپیچ طلایی آگاهی - الهام معنوی و روشنگری از طریق هنر و علم

شوارتز می‌گوید: «ما تصمیم گرفتیم آنچه را که نئوکلاسیک مناسب برای قرن بیست و یکم نشویل می‌نامیم خلق کنیم. نئوکلاسیک مربوط به مثلاً قرن 19 یا اوایل قرن 20.»

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های سالن کنسرت 197000 فوت مربعی با 1872 صندلی، نور غیر مستقیم روز است. شوارتز پس از گشت و گذار در سالن های کنسرت در سراسر جهان، به ویژه در Musikverein در وین، معمولاً در فضاهای اجرا یافت نمی شود. ویژگی های نوآورانه شامل یک سیستم صندلی تبدیل شونده است که برای دادن تطبیق پذیری منحصر به فرد به سالن طراحی شده است.

شوارتز شرمرهورن را به عنوان “کلاسیک ترین ساختمانی که تا به حال ساخته ایم” توصیف می کند.

یکی دیگر از طراحی های کلاسیک با وسعت و استفاده باورنکردنی از فضا، Dr Pepper Ballpark است. پس از ساخت آن در سال 2003، دکتر Pepper Ballpark جایزه ساخت و ساز تگزاس را برای بهترین طراحی معماری برای سال 2003 دریافت کرد و مجموعه ورزشی اطراف جایزه بهترین ورزش و سرگرمی را دریافت کرد.

بخوانید
گردشگری Somnath - همه آنچه که قبل از رفتن باید بدانید

شوارتز یک هدف اعلام شده ایجاد یک “پارک درون (توپ) پارک” در استادیوم داشت. نه آلاچیق به هم پیوسته، که در آن امتیازات، سرویس‌های بهداشتی، و سوئیت‌های لوکس واقع شده‌اند، به‌طور مجزا از قسمت نشیمن اصلی ساخته شده‌اند. محوطه سالن، بین آلاچیق‌ها و محل نشیمن، به طور کامل در اطراف محوطه با منظره 360 درجه قرار گرفته است.

مجموعه جهانی ورزش‌های وسیع دیزنی وی دارای معماری «فلوریدا پی‌چرکس»، با برج‌های بلند و طاق‌نماهای به ظاهر بی‌پایان در خانه زمین و استادیوم بیسبال است.

پروژه‌های دیگر عبارتند از مرکز حقوق خانواده شهرستان تارانت که از لحاظ تاریخی دارای طراحی است، و سالن باس که به عنوان «آخرین سالن بزرگ ساخته شده در این قرن» مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و توسط مجله Travel and Leisure به عنوان یکی از 10 خانه برتر اپرا انتخاب شد. جهان.

بخوانید
درباره Corncribs و اشراف بی رنگ: معماری معاصر در کارولینای شمالی

در شرکت او، مسئولیت اصلی شوارتز، مدیر طراحی است. در این مقام، او روند طراحی تمامی پروژه های شرکت را رهبری، هماهنگ و بررسی می کند. . اغلب از او خواسته می شود که مبلمان مدرن منحصر به فرد و سفارشی برای تکمیل فضای داخلی شرکت ایجاد کند. جزئیات ظریف، مواد غنی و سطح بالایی از صنایع دستی، پروژه‌های مبلمان معاصر شوارتز را مشخص می‌کند، که از ساده‌ترین موارد، مانند بوفه‌ای با جزئیات بسیار منبت کاری شده از هنرها و صنایع دستی الهام گرفته شده با رویه شیشه‌ای شناور تخیلی و محافظ. برای افراد ماهر، مانند میز ایوان بیضی شکل با الهام از هنر دکو. میز را می توان از طول تا کرد تا روی دیوار قرار گیرد و حاوی لولاهای ساخته شده سفارشی و دستگاهی است که به طور خودکار قسمت نیمه روی پایه را در مرکز قرار می دهد و به میز اجازه می دهد تا بین بیضی کامل و نیمه بیضی بدون از بین بردن مرکز ثقل تبدیل شود. . او همچنین عناصری را در طراحی مبلمان مدرنمانند یک کابینت داروی مستقل و مدفوع از فولاد ضد زنگ و شیشه. تنوع و دامنه در سبک، الهام و مواد، بینش او را بدون توجه به دامنه یا مقیاس تحقق می بخشد.

بخوانید
اهمیت برنامه ریزی شغلی

شوارتز متعهد به تدریس و مشارکت در سطح دانشگاه و سخنرانی برای عموم است. او در حال حاضر به عنوان رئیس شورای ریاست دانشکده معماری ییل، و در هیئت ناظران گالری هنر کورکوران، واقع در واشنگتن دی سی، خدمت می کند.Source by Rafael Montilla
خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان Perla PRO 32RSi
مشخصات فنی هیتر گازی سنسوردار انرژی مدل ۶۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.