جداول پیش نویس: اهمیت آنها در دنیای مدرن

در زمان های قدیم میزهای طراحی به عنوان میزهای معمار شناخته می شدند و همیشه قطعات بزرگ و سنگین مبلمان بودند. آنها به گونه ای طراحی شده بودند که هر کسی که از آنها استفاده می کند می تواند برگه های بزرگ کاغذ را روی آنها بگذارد. این قطعات بزرگ مبلمان برای بسیاری از اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گرفتند، خواه طراحی طرح، نوشتن و یا برای ترسیم نقشه های دقیق، میز طراحی یک اسب کار واقعی برای کاربر بود.

این مدل‌های قدیمی‌تر از طرح‌های کلاسیک، قطعات تزئینی مبلمان بودند که از چوب‌های عجیب و غریب ساخته شده بودند. آنها به قدری زیبا ساخته شده بودند که اغلب آنها را در کتابخانه ها یا اتاق های مطالعه پیدا می کنید که از این میزها به عنوان میز تحریر استفاده می کردند.

بخوانید
در حین برنامه ریزی برای سفر به یونان، رعایت این مراحل ضروری است

با انقلاب صنعتی تجارت تخصصی جدیدی در جهان پدیدار شد، این نقشه‌برداران، همانطور که شناخته می‌شدند، شروع به استفاده از این غرفه‌های بزرگ برای ترسیم نقشه‌هایی کردند که به آنها سفارش داده شده بود و در مدت زمان کوتاهی، جدول پیش‌نویس آماده شد. به جای چوب سنتی از فولاد ساخته شود.

امروزه طراحی جداول کاملاً کاربردی است و به طراحان حرفه ای این امکان را می دهد تا از آنها به عنوان ابزار تجارت خود استفاده کنند. همه میزها با هر ابزار طراحی لازم که در طراحی آنها گنجانده شده است ارائه می شود. خواه یک مربع تنظیم شده باشد، یک نقاله یا هر ابزار دیگری که مورد نیاز است، باید روی میز پیش نویس یافت شود.

بخوانید
طراحان داخلی مشهور و سبک آنها در طراحی داخلی - قسمت 3

اگرچه میز نامیده می شود، اما در واقع طراحی عمودی است که به کاربر اجازه می دهد تا در مقابل آن به صورت عمودی بایستد تا هر آنچه را که نیاز دارد روی ورق کاغذی که روی تخته قرار می گیرد بکشد. در پایه قاب بزرگی که ورق کاغذ را نگه می‌دارد، یک لبه باریک وجود دارد که کاربر می‌تواند وسایل طراحی خود مانند مداد یا خودکار را در آن قرار دهد. هر چیزی که کاربر نیاز دارد در دسترس است تا کاری که او انجام می دهد تا حد امکان برای او آسان شود.

در دنیای مدرن رایانه‌ها، جدول پیش‌نویس در میان برخی از طراحان حرفه‌ای از تقاضای کمتری برخوردار است، زیرا اکنون می‌توان طرح‌ها را با استفاده از برنامه‌هایی که به‌طور خاص برای این کار طراحی شده‌اند، روی رایانه ترسیم کرد. در برخی از مناطق جهان میز پیش نویس هنوز مورد توجه است، چه مدل مدرن باشد و چه میز آنتیک، برخی از افراد هنوز هم دوست دارند چنین مبلمانی را در محل کار یا خانه خود داشته باشند.

بخوانید
6 دلیل که چرا زندگی در جوامع مسکن باید گزینه ترجیحی شما باشد

جالب است فکر کنیم که در حال حاضر نسخه هایی از سبک کلاسیک، سنتی و آنتیک طراحی میزها تولید می شود تا بازاری را برای افرادی که خانه های خود را با این مبلمان بزرگ تزئین می کنند پر کند.

مانند هر چیز دیگری، جداول طراحی پیش نویس توسط فناوری جایگزین شده است، اما برای سنت گرایان واقعی، آنها همیشه اساس ابزار ضروری تجارت آنها خواهند بود. این ابزاری است که نه به برق متکی است و نه طراح نقشه باید نگران خراب شدن ویروس های رایانه ای یا خراب شدن دستگاه آنها درست در وسط کار باشد. به این اضافه کنید که لازم نیست یاد بگیرید چگونه از برنامه های پیچیده ای استفاده کنید که می توانند این کار را برای شما انجام دهند و در نهایت متوجه می شوید که این شمارنده ها همیشه در محل کار پیدا می شوند.

بخوانید
معماری را رها نکنید کار خود را ترک کنید؟Source by Adriana Noton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.