حوزه های تحصیلی مدرسه طراحی – تمرکز بر طراحی معماری

دنیای معماری هر روز به سرعت در حال تغییر است و دانشجویان دانشکده های طراحی در خط مقدم این تغییر هستند. آنچه دانش‌آموزان مدرسه طراحی امروز از کلاس درس درو می‌کنند، دنیای معماری است که فردا در آن زندگی خواهیم کرد. با تمرکز بر طراحی آگاهانه محیطی در مدارس، معماری فردا می تواند خواسته های پایداری جهان را در خود جای دهد.

ما شاهد تغییری عظیم در سبک ها و فلسفه طراحی معماری به سمت محیط های انسانی پایدار هستیم. این چیزی است که مدارس طراحی با ادغام شیوه‌های پایداری در تمام طراحی‌های معماری به این درخواست پاسخ داده‌اند. از مجتمع‌های مسکونی و تجاری «سبز» گرفته تا ساختارهای نوآورانه کلان‌شهرهای جهان، معماری بصری‌ترین نماد پایداری است.

بخوانید
دلایلی که چرا یک معمار باید ارتفاع ساختمان مسکونی شما را طراحی کند

یک مدرسه موفق مسئولیت پیش‌بینی جهانی را می‌پذیرد که از فلسفه «رشد هوشمند» در معماری استفاده می‌کند. این در دنیای برنامه ریزی شهری آغاز می شود، اما قلب رشد هوشمند در طراحی معماری است. مدارس طراحی معماری باید دانش آموزان را با آگاهی اساسی از پایداری وارد بازار کنند. این امر با دانستن اینکه انسان ها با فضاهای خصوصی و عمومی رابطه صمیمی دارند، حاصل می شود. همانطور که تغییر پارادایم به سمت پایداری تکامل می یابد، مدارس به طور طبیعی این را با پرورش آن در دانش آموزان منعکس کرده اند.

اکنون بسیاری از مدارس متوجه شده اند که ساختمان سبز و پایداری دیگر شاخه ای از معماری نیست، بلکه ریشه ای فلسفی است. این امر در سال 2000 با اصول طراحی منشور حقوق سیاره که توسط معماران ویلیام مک‌دوناف پیشنهاد شد، در صنعت آشکار شد. از آن زمان تقریباً هر سازمان بزرگ معماری این اصول را اتخاذ کرده است که پایداری هسته اصلی تمام شیوه های طراحی را قرار می دهد.

بخوانید
با نرم افزار رندر به دنبال چه چیزی باشیم

در سطح عملکردی، دنیای معاصر معماری در مدارس طراحی که مبانی پایداری را آموزش می‌دهند، متولد می‌شود. این امر در مورد همه چیز از مصالح ساختمانی سبز مورد استفاده در ساخت و ساز گرفته تا چرخه عمر ساختمان صدق می کند. البته، در حالی که این یک ابتکار عملی در پیشرفت‌های جدید است، مدارس طراحی همچنین می‌توانند توانایی دانش‌آموزان برای طراحی مجدد و تصور مجدد فضاهای موجود جهان را ادغام کنند.Source by Rene W

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.