چگونه خدمات معماری مناسب را برای یک خانه جدید بیابید؟

در حالی که هر شرکت طراحی معماری رویکرد منحصر به فرد خود را برای کار خود دارد، مهم است که معمار خانه ای را پیدا کنید که خدمات معماری متناسب با نیازهای شما داشته باشد. هنگامی که به دنبال شرکت طراحی معماری مناسب برای پروژه خود هستید، باید در مورد نیازها و اهداف خود شفاف باشید. به این ترتیب، مطمئن خواهید شد که خدمات معماری مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد. برخی از سوالات اصلی که هنگام جستجوی یک معمار مسکونی باید به آنها پاسخ دهید عبارتند از: آیا به فضای بیشتری نیاز دارید؟ چه فعالیت هایی در فضای جدید انجام خواهد شد؟ بودجه شما برای پروژه چقدر است و چگونه تامین مالی می شود؟ آیا برخی از کارها را خودتان انجام خواهید داد؟ هنگامی که به سوالات خود پاسخ داده اید و می دانید به چه چیزی نیاز دارید و می خواهید، می توانید فرآیند انتخاب خدمات معماری مناسب برای پروژه خود را آغاز کنید.

بخوانید
6 نکته مهم برای طراحی داخلی از یک شرکت معماری پیشرو

فهرستی از شرکت های معماری که طراحی مدرن انجام می دهند را بسازید

اکنون باید شروع به ساخت لیست شرکت های معماری خود کنید که می توانند پروژه مورد نیاز خود را انجام دهند. می توانید با نگاهی به شرکت های طراحی معماری در منطقه خود که در طراحی مدرن تخصص دارند شروع کنید. اگر به دنبال یک معمار مسکونی (به جای ساخت یک دفتر) هستید، به طور خاص برای معماران مسکونی جستجو کنید. برای توصیه ها با اتاق بازرگانی محلی خود تماس بگیرید، با دوستان و اقوام صحبت کنید یا با موسسه معماران آمریکا تماس بگیرید. هر یک از این مناطق راه های عالی برای یافتن خدمات معماری خوب برای پروژه شما هستند.

بخوانید
راهنمای طراحی ICF غنا قسمت 1

معماران خانه های سفارشی یا معماران مسکونی؟

همه معماران خانه های سفارشی، معماران مسکونی هستند، اما همه معماران مسکونی، معماران خانه های سفارشی نیستند. برخی از معماران مسکونی خانه‌هایی را برای توسعه‌هایی طراحی می‌کنند که هیچ یک از خانه‌ها سفارشی نیستند – همه آنها یکسان هستند.

هنگامی که لیستی از شرکت های معماری بالقوه ای که می خواهید با آنها مصاحبه کنید تهیه کردید، از بالای لیست خود شروع کنید و شروع به مصاحبه کنید. شما باید بتوانید فوراً تشخیص دهید که آیا شیمی بین شما و شرکت طراحی معماری که با آن مصاحبه می کنید درست است یا خیر. این بدان معنی است که آنها باید بتوانند به تمام سؤالات شما در مورد طراحی خانه مدرن پاسخ دهند، مانند: طرح های خانه لوکس، طراحی سبز، معماری مینیمال و حتی معماری پست مدرن. اگر آنها نمی توانند به سؤالات شما پاسخ دهند تا حدی که باعث شود با خدمات معماری خود احساس راحتی کنید، پس آنها شرکت معماری برای شما نیستند.

بخوانید
خدمات رندر معماری مهم هستندSource by Lydia Quinn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.