نصب تهویه مطبوع

نصب تهویه مطبوع شامل چه مواردی می شود؟
از گرمای طاقت فرسا خسته شده اید؟ به نظر می رسد که سطوح گرما و رطوبت هر تابستان رکوردهای جدیدی را می شکند. اگر در مورد نصب سیستم خنک کننده در خانه خود فکر می کنید، به خاطر داشته باشید که کولرهای گازی جدیدتر نسبت به مدل های قدیمی کم صداتر، قدرتمندتر و کارآمدتر هستند. تهویه مطبوع حتی با کاهش قبض انرژی شما ارزش افزوده ای ارائه می دهد.

از ابتدا شروع کنید
اولین قدم برای نصب یک سیستم خنک کننده در خانه شما این است که اندازه واحد مورد نیاز خود را تعیین کنید. یک دستگاه تهویه مطبوع کوچک به اندازه کافی برای خنک کردن خانه شما قدرتمند نخواهد بود، در حالی که یک تهویه مطبوع بسیار بزرگ باعث می شود هوا در اثر رطوبت بیش از حد سرد شود. این راحت به نظر نمی رسد، اینطور است؟

بخوانید
انتخاب تهویه مطبوع مناسب برای نیازهای شما

ظرفیت یک کولر گازی بر حسب تن اندازه گیری می شود. تناژ به میزان گرمایی اطلاق می شود که واحد می تواند در یک ساعت خانه را حذف کند. یک کولر گازی یک تنی می تواند ۱۲۰۰۰ BTU را خارج کند در حالی که سیستم ۳ تنی ۳۶۰۰۰ BTU را خارج می کند. سیستم اندازه گیری تناژ بر اساس این واقعیت است که برای ذوب یک تن یخ در ۲۴ ساعت ۱۲۰۰۰ BTU نیاز است. به عنوان مثال، خانه ای به وسعت ۱۶۰۰ فوت مربع می تواند با سیستم تهویه مطبوع دو و نیم تنی به خوبی مورد استفاده قرار گیرد. یک پیمانکار واجد شرایط می تواند به شما در انتخاب ظرفیت سیستم خود با توجه به نیازتان کمک کند.

بخوانید
راهنمای نصب سیستم تهویه مطبوع قابل حمل (پرتابل)

الزامات نصب
برای خانه‌ای که قبلاً هرگز تهویه مطبوع مرکزی نداشته است، نصب اغلب به یک قطع کننده مدار جدید در تابلوی برق، سیم‌کشی جدید از فونداسیون شما و کانال‌کشی جدید، بعلاوه نصب واحد جدید روی براکت‌های فلزی یا روی دال بتنی نیاز دارد. از آنجایی که این کار مهم باید به درستی انجام شود، مطمئن شوید که به جای اتلاف وقت برای انجام آن، از یک متخصص معتبر درخواست پیشنهاد رایگان کنید. همچنین از آسیب احتمالی خود جلوگیری خواهید کرد.

انتخاب پیمانکار
برای اینکه سیستم خنک کننده شما کارآمد و طولانی مدت باشد، نصب باید به درستی انجام شود. هیچ شانسی رو قبول نکن مطمئن شوید که پیمانکار شما واجد شرایط نصب و نگهداری تجهیزات است. موسسه گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع کانادا (HRAI) یک انجمن تجاری ملی غیرانتفاعی متشکل از پیمانکاران، عمده فروشان و تولیدکنندگان در این صنعت است. بخشی از وب سایت آنها برای کمک به شما اختصاص داده شده است یک پیمانکار واجد شرایط پیدا کنید. همچنین ایده خوبی است که با مقامات استانی خود بررسی کنید تا مطمئن شوید مجوزها، صلاحیت ها و پوشش بیمه ای پیمانکار احتمالی شما به روز هستند. در نهایت، می توانید با Better Business Bureau آنلاین برای اطلاع از طرح شکایت از پیمانکار.

بخوانید
خشکی پوست آلت تناسلی: نکات پیشگیری در تابستان

تنها کاری که باید انجام دهید این است که در تمام تابستان از آرامش خنک کننده تهویه مطبوع خود لذت ببرید.

Source by Afef Ayadi

The post نصب تهویه مطبوع appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.