مزایای بسیاری از طراحی جداول

بسیاری از مشاغل مختلف وجود دارند که از مزایای استفاده از جدول پیش نویس بهره می برند. معماران از این نوع میز برای قرار دادن پلان خانه ها، ساختمان ها و جوامع استفاده می کنند. کل طرح را می توان در یک موقعیت مشاهده کرد و به آنها این امکان را می دهد که در صورت وجود هرگونه مشکل یا تضاد همراه با طرح کلی، آنها را کشف کنند. از آنجایی که فضای بزرگ، هر بار که نیاز به ایجاد تغییر است، فضای کافی برای از بین بردن، اضافه کردن و ایجاد تغییرات در برنامه ها وجود دارد.

هر حرفه خوب در تصویرسازی یا طراحی نیز از این فضای کاری تخصصی لذت می برد. تصاویر، شخصیت‌ها و تنظیمات اغلب در مقیاس بزرگ‌تر طراحی می‌شوند و به هر شخصی این امکان را می‌دهند که انواع جزئیات را در خود جای دهد. فضایی برای استفاده از تصاویر یا کشیدن دست و دست وجود دارد تا با این دو مطابقت داشته باشد و در مورد مسیری برای انجام پروژه تصمیم گیری شود. همچنین، یک دسته از افراد می توانند در اطراف بایستند و در صفحه داستان کاوش کنند تا بتوانند کل طرح را به یکباره ببینند.

بخوانید
اسرار آماده سازی EAMCET

میز پیش نویس قطعا یک میز مخصوص است که به گونه ای طراحی شده است که کارهای خاص را برای کسانی که روی مناطق بزرگ طراحی می کنند یا طراحی می کنند آسان تر باشد. بر اساس نحوه استفاده از آنها، بیشتر آنها ممکن است به خوبی با مشخصات یک فرد تنظیم شوند تا کار با آنها واقعا راحت تر و ساده تر شود. همچنین معمولاً نورپردازی ویژه ای در نظر گرفته می شود تا فضا به خوبی روشن شود و فرد شاغل بتواند جزئیات کار خود را تا لحظه لحظه مشاهده کند.

چه با نقشه های ساختمانی و چه با تصاویر و تصاویر بزرگ، این میز ممکن است مکان مناسبی برای کار باشد. فضای کافی برای جلوگیری از انتشار مقالات دارد تا در مقطعی نگاه کردن به کل پروژه آسان تر باشد. همچنین، از آنجایی که هیچ محدودیتی در اطراف آن وجود ندارد، یکسری از افراد می توانند به راحتی در مورد طرح عروس فکر کنند و به شما امکان می دهند با هم به نقد و بررسی بپردازید.

بخوانید
کاوش در ناپل، ایتالیا

یک جدول پیش نویس معمولاً در خانه یا دفتر کار یافت می شود. با توجه به اندازه، ممکن است در مقایسه با یک میز سنتی، فضای بیشتری را اشغال کند، که بستگی به سبک، نام تجاری و ویژگی های آن دارد. میزهایی را خواهید یافت که شبیه یک میز معمولی به نظر می رسند، اما به کمک قدرت کج کردن و بالا بردن فضای کاری برای طراحی، طراحی و طراحی به آنها کمک می کند.

معمولاً میزهای نقشه کشی در اتاقی با نور مناسب و فضای کافی برای انجام همه کارها و قدم زدن در پروژه در حال انجام نصب می شوند. این فضای کاری خاص در تعداد قابل توجهی از مکان های مختلف در دسترس است. مدتی را صرف بررسی تعدادی از طرح های مختلف کنید تا بتوانید طرحی را که برای شخص خاص مناسب تر است همراه با کاری که انجام می دهد بیابید. همچنین، در مورد ویژگی هایی که در کار انجام شده برجسته ترین بوده اند تصمیم بگیرید.

بخوانید
طراحی BIM در مقابل طراحی سنتی دو بعدی

میزهای سنتی معمولاً در مورد مشاغل و مشاغل خاص ایده آل نیستند. خم شدن همیشه به سمت کار معمولا هم خسته کننده و هم ناسالم است. با داشتن جدول پیش نویس، کار با سرعت بیشتری در دسترس فرد انجام می شود. فضای بسیار بیشتری برای کار کردن وجود دارد و می‌توان آن را جابه‌جا کرد تا عملکرد بهتری داشته باشد.

در مقایسه با نیاز مداوم فرد به انطباق با فضای کاری، جدول پیش نویس با فرد مطابقت دارد. بسته به کار در حال تکمیل، فرد باید فضایی برای درک کل پروژه در یک زمان داشته باشد، در صورت نیاز تغییراتی ایجاد کند، با این وجود آماده نشستن راحت برای مدت طولانی باشد.

بخوانید
اهمیت پیش نویس معماریSource by Ty Hammell

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.