چشم انداز شغلی برای فناوری اطلاعات سلامت چیست؟

وقتی به شغل پزشکی فکر می کنید، بلافاصله فناوری اطلاعات سلامت را به عنوان یکی از گزینه ها در نظر نمی گیرید. با این حال، از آنجایی که سیستم‌های پزشکی بیشتر به سمت اداره شدن توسط رایانه‌ها پیش می‌روند، متخصصان فناوری اطلاعات با پیشینه پزشکی یا سلامتی بیش از پیش حیاتی می‌شوند. مشاغل فناوری اطلاعات پزشکی یکی از سریع ترین حوزه های تحصیلی در حال رشد در چند سال اخیر است. عرضه متخصصان در HIT نمی تواند نیازهای صنعت را برآورده کند. به عنوان یک شغل، فضای زیادی برای پیشرفت و ارتقا وجود دارد. علاوه بر این، این امکان را به فرد می دهد تا در اداره یک مرکز پزشکی، پشتیبانی ارزشمندی را انجام دهد. سوابق بیماران و سایر زیرساخت‌های حیاتی اکنون به سمت معماری مبتنی بر ابر حرکت می‌کنند و به متخصصان آموزش دیده برای اجرای آنها نیاز دارند.

IT ماهر در همه زمینه ها مورد تقاضا است

بخوانید
دانلود Jurassic World Alive 2.14.21 – بازی شبیه سازی دنیای دایناسورها

رشته پزشکی تنها رشته ای نیست که به متخصصان IT ماهر نیاز دارد. چندین صنعت خواهان واجد شرایط ترین متخصصان فناوری اطلاعات در بخش های پشتیبانی خود هستند و مراقبت های بهداشتی را با کمبود مواجه می کنند. همچنین وجود متخصصانی در فناوری اطلاعات که سیستم مراقبت های بهداشتی را درک می کنند، وجود دارد. متخصصان فن آوری اطلاعات سلامت آموزش دیده برای کار در این صنعت نیاز به آموزش های خاص در این زمینه دارند. در این منطقه برای هزاران متخصص به عنوان کادر پشتیبانی در موسسات پزشکی افتتاحیه وجود دارد.

حرفه های سودآور

آخرین آمار نشان می دهد که کارشناسان HIT با تجربه زیر دو سال می توانند حقوق سالانه 62780 دلار داشته باشند. در انتهای بالای تداوم تجربه، تمرین‌کنندگان با بیش از بیست سال سابقه در این موقعیت می‌توانند انتظار داشته باشند که سالانه 122663 دلار درآمد داشته باشند. دانش عمومی IT در همه صنایع یکسان است. با این حال، کسانی که ترجیح دادند وارد این حوزه شوند به طور متوسط ​​22000 دلار بیشتر از سایر بخش ها درآمد داشتند. در مراقبت های بهداشتی، پیشینه ای در IT شما را آماده می کند تا وارد حوزه ای پرتقاضا شوید که در آن به کارشناسان آموزش دیده نیاز دارید.

بخوانید
دانلود Horizon Chase World Tour 2.3 – بازی اتومبیلرانی دهه ۸۰ و ۹۰ اندروید

موقعیت های موجود

چندین موقعیت متمایز وجود دارد که آنها ممکن است خودشان را برای کسانی که به دنبال ورود به فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی هستند در آنها پست شده باشند. یک تحلیلگر سیستم های بالینی مسئول رفع مشکلاتی است که ممکن است در سیستم های پرونده الکترونیکی پزشکی رخ دهد. آنها معمولاً به دانش عمیق کدنویسی و پایگاه داده نیاز دارند. افسران ارشد اطلاعات مسئول تمام سوابق دیجیتال بیماران هستند و به عنوان رئیس بخش داخلی IT خدمت می کنند و مشاغل را به سایر متخصصان محول می کنند. در حالی که این موارد نشان دهنده تعداد کمی از موقعیت های صنعت است، تقاضا برای متخصصان HIT با گذشت زمان به رشد خود ادامه خواهد داد. با وجود امکانات پزشکی بیشتر و بیشتر که داده های مبتنی بر الکترونیک را به یکدیگر ارائه می دهند، نیاز به کارکنان پشتیبانی ماهر هرگز به این اندازه حیاتی نبوده است.

بخوانید
4 نوع کیف کلاچ که باید داشته باشید

Source by George N Anderson

The post چشم انداز شغلی برای فناوری اطلاعات سلامت چیست؟ appeared first on تاسیسمارت.

مقاله اصلی

نوشته چشم انداز شغلی برای فناوری اطلاعات سلامت چیست؟ اولین بار در جدیدترین اخبار و آموزش. پدیدار شد.

zarinlink.ir

zarinlink

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.