انتخاب نوع مناسب سیستم تهویه مطبوع برای خانه شما

نقل مکان به یک خانه جدید می تواند واقعا هیجان انگیز باشد. شما می توانید برای دکورهای جدید خانه، لوازم خانگی و اثاثیه خرید کنید. برای مدتی، همه چیز با خرید لباس های جدید قابل مقایسه به نظر می رسد – آسان و لذت بخش، تا زمانی که تلاش خود را برای یافتن یک سیستم تهویه مطبوع جدید برای خنک نگه داشتن خانه خود در روزهای گرمتر آغاز کنید. این اولین بار است که این دستگاه را برای خود خریداری می کنید، بنابراین ظاهرا چالش واقعی آغاز شده است.

انتخاب یک واحد AC برای خانه شما در واقع آسان است اگر مشتاق انجام کمی تحقیق باشید. نماینده فروش در فروشگاه های لوازم خانگی حتی می تواند به شما کمک کند و اطلاعات لازم را ارائه دهد که به شما در تصمیم گیری صحیح کمک می کند. تنها چیزی که لازم است کمی زمان و مقداری تلاش برای بررسی انواع و برندهای مختلف واحدها است.

بخوانید
اجاره کولر گازی قابل حمل – مزایا و معایب

در انتخاب یک سیستم تهویه مطبوع برای خانه خود، به شدت توصیه می شود که به سراغ مدل های جدیدتر بروید، زیرا بازده انرژی بالاتری دارند. این بدان معنی است که آنها در استفاده از برق محافظه کارتر هستند و از این رو شما را از قبوض بالای آب و برق در آسمان خراش نجات می دهند. این واحدها همچنین جایگزین سازگار با محیط زیست برای همتایان قدیمی خود هستند.

اندازه اتاقی که قصد دارید دستگاه را در آن قرار دهید نیز یکی از عواملی است که به شما کمک می کند تا نوع تهویه مطبوع مورد نیاز خود را تعیین کنید. چهار نوع کولر گازی وجود دارد که عبارتند از:

بخوانید
در اینجا نحوه تأثیر آلودگی هوا بر سلامت کودکان آمده است

۱. نوع تقسیم
این نوع کولر گازی ترکیبی از یک واحد داخلی و یک واحد خارجی است و برای خنک کردن یک اتاق بزرگ، یک نفره یا دو اتاق کوچک ایده آل است. مزیت اصلی این نوع یونیت این است که برای نصب نیازی به ایجاد سوراخ در دیوار خود ندارید.

۲. نوع پنجره
این نوع محبوب ترین است و معمولا در دفاتر یا اتاق های کوچک استفاده می شود. برای نصب کولرگازی از نوع پنجره ای باید یک شکاف باز از طریق دیوار یا لبه پنجره در دسترس باشد.

۳. نوع بسته بندی شده
سیستم های تهویه مطبوع بسته بندی شده معمولاً در اتاق هایی نصب می شوند که بزرگ هستند یا به اندازه بیش از دو اتاق در مجموع ارزش دارند. این نوع کولرگازی ها به طور کلی بر اساس نوع کندانسورشان دسته بندی می شوند.

بخوانید
برخی از ویژگی های پمپ حرارتی فوجیتسو

۴. نوع مرکزی
این بزرگترین در بین همه انواع تهویه مطبوع است و معمولاً برای خنک کردن فضاهای بزرگتر مانند مراکز خرید، لابی هتل ها و موارد مشابه استفاده می شود. واحدهای تهویه مرکزی به صرفه جویی در انرژی ناشی از نصب تعداد زیادی واحد کوچکتر برای خنک کردن هوا در یک فضای بزرگ کمک می کنند.

اکنون که قبلاً ایده ای در مورد نحوه انتخاب واحد AC مناسب برای خانه جدید خود دارید، دیگر نباید آنقدرها چالش برانگیز باشد. اطمینان حاصل کنید که یک تکنسین AC با شهرت را برای نصب استخدام کرده اید تا از بروز هر گونه اتفاق ناگوار در طول فرآیند جلوگیری شود. استخدام یک تکنسین حرفه ای نیز به این دلیل سودمند است که این افراد دانش و تجربه مناسبی دارند تا بتوانند نکات مفیدی را برای نگهداری طولانی مدت واحد خود به شما ارائه دهند.

بخوانید
تعمیر تهویه مطبوع

Source by Cedric P Loiselle

The post انتخاب نوع مناسب سیستم تهویه مطبوع برای خانه شما appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.