برخی از ویژگی های پمپ حرارتی فوجیتسو

پمپ حرارتی یک سیستم تهویه نیست. سیستم های تهویه هوای تازه را به منطقه وارد می کنند و همچنین ممکن است هوا را در راه گرم کنند. قسمت گرمایش مانند هر بخاری برقی دیگری است و به ازای هر دلاری که برای گرمایش هزینه کنید یک دلار گرما در اتاق خود دریافت خواهید کرد. تهویه مطبوع در واقع فقط گرما را وارد می کند و هیچ عنصر گرمایشی مورد نیاز نیست. به ازای هر دلاری که برای گرمایش خرج می‌شود، حداقل سه دلار گرما به منطقه وارد می‌کنید. در تابستان پمپ های حرارتی می توانند معکوس شوند تا گرما را به بیرون پمپاژ کنند و به عنوان تهویه مطبوع عمل کنند. با این حال، برخی از مدل‌های پمپ حرارتی فوجیتسو را می‌توان با اتصالات تهویه نیز نصب کرد. اینها مدلهای داکت و کاست هستند.

تهویه مطبوع در تابستان که رطوبت به خصوص مشکل ساز است رطوبت را از بین می برد. در زمستان آنها به طور فعال رطوبت زدایی نمی کنند اما دمای اتاق را بالاتر از سطحی نگه می دارند که در آن تراکم اتفاق می افتد. تراکم زمانی رخ می دهد که هوای مرطوب گرم سرد شود و می توان با حذف هوای مرطوب یا گرم نگه داشتن ناحیه از آن جلوگیری کرد. البته، انجام هر دو ایده آل است، اما گرم کردن هوای تازه و سرد در زمستان می تواند بسیار پرهزینه باشد، بنابراین موثرترین گزینه فقط گرم کردن است.

بخوانید
تهویه مطبوع بدون کانال – روشی خلاقانه برای خنک کردن خود

اکثر خانه ها برای گرم کردن کل خانه به بیش از یک دستگاه تهویه مطبوع نیاز دارند. می‌توانید پمپ‌های حرارتی را مانند بخاری‌های فن دار سه برابری برای گرم کردن تصور کنید. اکثر بخاری های هوا می توانند یک اتاق یک نفره یا یک منطقه بزرگ را گرم کنند. برای گرم کردن کل خانه باید بخاری های هوای بیشتری، یک سیستم کانالی یا یک سیستم تهویه مطبوع چند سر نصب کنید.

تا همین اواخر تهویه هوای بزرگ برای کار به برق سه فاز نیاز داشت. با این حال، پمپ های حرارتی فوجیتسو اکنون دارای طیف وسیعی از واحدهای با ظرفیت بزرگتر با فناوری اینورتر تک فاز هستند که قادر به گرم کردن مناطق بسیار بزرگتر هستند.

بخوانید
نحوه محاسبه قدرت فن صنعتی

بخاری های هوای مدرن به طور کلی بسیار بی صدا هستند. برخی از پمپ های حرارتی فوجیتسو با حالت آرام ارائه می شوند و هنگامی که دمای مورد نظر به دست می آید تقریباً نامفهوم خواهند بود. سطح صدای تهویه مطبوع معمولاً در بروشورها بر حسب دسی بل مشخص می شود تا بتوانید مدل های مختلف را با هم مقایسه کنید و یکی را انتخاب کنید که در سطح قابل قبولی برای شما کار کند.

بخاری هوا که انتخاب می کنید باید اندازه مناسبی برای منطقه ای که می خواهید گرم کنید و محدوده دمایی که تجربه خواهید کرد باشد. اگر اندازه مناسبی نداشته باشد آنطور که باید کارآمد کار نخواهد کرد و در نهایت هزینه اجرای آن بسیار بیشتر خواهد بود. اگر متوجه شدید که برای راه اندازی بخاری هوای خود بیش از حد انتظار انرژی مصرف می کنید، یا باید عایق بیشتری داشته باشید یا یک واحد بزرگتر. مدل‌های اینورتر می‌توانند طیف بیشتری از دما را در خود جای دهند، اما نامحدود نیست. تامین کنندگان پمپ های حرارتی فوجیتسو می توانند برای اندازه گیری به خانه شما مراجعه کنند و می توانند راهنمایی کنند که کدام پمپ حرارتی یا سیستم تهویه مطبوع برای شما بهترین است. از تامین کننده خود گزارش EzeCalc را که توسط نرم افزار فوجیتسو تولید شده است بخواهید و این اطمینان حاصل می کند که سیستم تهویه مطبوع مناسب برای خانه شما انتخاب شده است.

بخوانید
راهنمای خرید هیترهای انرژی

Source by Andreas Becker

The post برخی از ویژگی های پمپ حرارتی فوجیتسو appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.