دانلود METAL SLUG ATTACK 7.2.0 بازی حمله فلزی اندروید

METAL SLUG ATTACK در پی بازی جنجالی METAL SLUG DEFENSE این بار شرکت بازی سازی SNK PLAYMORE با عنوان حمله فلزی بار دیگر به دیوایس های اندروید باز گشته است و پیشرفت ها مختلفی برای این عنوان از بازی های METAL SLUG تدارک دیده است. بازی حمله فلزی در حال و هوای بازی های برج دفاعی است که از گیم پلی ساده و بی دردسر برخوردار بوده و هر کاربری با هر سطح و سن می تواند از آن لذت ببرد. گرافیک بازی دو بعدی بوده و پیکسلی نیز هست. قادر هستید در نبرد های استراتژیک چهار نفره به صورت آنلاین شرکت کنید و قدرت خود را به رخ رقبا بکشید. حالت های گیم پلی متنوعی در دسترس شما هستند تا شما را ساعت ها سرگرم نمایند.

بازی “حمله فلزی” یک بازی سرگرم کننده و منحصر به فرد برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های استراتژی بوده و توسط استودیو بازی سازی SNK PLAYMORE ساخته و پرداخته شده است. این عنوان از بازی های اندروید می تواند به دلیل داشتن گیم پلی برج دفاعی سرگرم کننده و گرافیک دو بعدی منحصر به فرد برای علاقه مندان به سبک مذکور جذاب باشد.

بخوانید
SpongeBob SquarePants: BfBB 1.2.7 – باب اسفنجی شلوار مکعبی + مود

نوشته دانلود METAL SLUG ATTACK 7.2.0 بازی حمله فلزی اندروید اولین بار در دانلود بازی اندروید، دانلود برنامه اندروید | اندرویدکده پدیدار شد.

The post دانلود METAL SLUG ATTACK 7.2.0 بازی حمله فلزی اندروید appeared first on هاشور دیزاین.

The post دانلود METAL SLUG ATTACK 7.2.0 بازی حمله فلزی اندروید appeared first on تاسیسمارت، متخصص قلب تپنده ساختمان.

مقاله اصلی

نوشته دانلود METAL SLUG ATTACK 7.2.0 بازی حمله فلزی اندروید اولین بار در جدیدترین اخبار و آموزش. پدیدار شد.

مقاله اصلی

zarinlink

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.