آشنایی با نصب کولر گازی

شما تصمیم گرفته اید که می خواهید خانه خود را تهویه مطبوع کنید، اما مطمئن نیستید که آیا این شغلی است که می خواهید انجام دهید یا بهتر است به یک حرفه ای سپرده شود. مطمئن شوید که گارانتی همراه کولر گازی را بررسی کنید زیرا در صورت نصب کولر گازی ممکن است گارانتی باطل شود. در اکثر حوزه‌های قضایی، تنها فردی که مجاز به نصب مبرد در کولر گازی است، یک متخصص مجاز کولر گازی است که به عنوان پیمانکار AC شناخته می‌شود.

مهم است که بدانید نصب AC برای یک دست‌کار آخر هفته کاری نیست. نصب کولر گازی همراه با نیاز به مهارت های اکتسابی در کار با کانال کشی، نجاری، لوله های مسی و لوله کشی کار بسیار زیادی است. حتی قبل از خرید کولر گازی خود باید بدانید که مساحت کل خانه خود را که قرار است خنک شود، جایی که قرار است هر دو قسمت کولر گازی خود را در آن قرار دهید، و اندازه واحدی که برای خنک کردن آن منطقه نیاز دارید، بدانید. شما می خواهید خنک شود همچنین باید یک ماشین حساب آنلاین ظرفیت تهویه مطبوع را پیدا کنید تا به شما کمک کند تعیین کنید چه چیزی برای نصب AC خاص مورد نیاز است.

بخوانید
راهنمای نصب سیستم تهویه مطبوع قابل حمل (پرتابل)

برخی از ابزارهایی که به آنها نیاز دارید عبارتند از پمپ خلاء، مجموعه شلنگ، برش لوله و گیج منیفولد مبرد. شما همچنین به یک پد ثابت جامد نیاز دارید که واحد بیرونی را روی آن قرار دهید. این پد از بتن، چوب مقاوم در برابر آب و هوا یا هر ماده کامپوزیت دیگری که برای استفاده طولانی مدت در فضای باز مناسب است ساخته شده است. همچنین باید دور از دیوار بیرونی قرار گیرد تا لرزش به خانه شما منتقل نشود و به شما امکان دسترسی آسان برای تعمیر و نگهداری را بدهد.

همچنین باید یک مکان مرکزی برای واحد تهویه مطبوع که داخل آن قرار می گیرد انتخاب کنید. بهترین مکان باعث می شود هوا در سرتاسر خانه شما پخش شود. همچنین دسترسی آسان به دیوار خارجی که در آن لوله زهکشی، سیم کشی برق و پای های مسی به واحد بیرون نصب شده است را فراهم می کند. شما باید مطمئن شوید که به محل نصب لوله زهکشی توجه زیادی داشته باشید زیرا باید در جایی که آب جمع نمی شود تخلیه شود. اگر تجربه کمی در خم کردن و شعله ور شدن لوله های مسی دارید یا اصلاً تجربه ندارید، باید نحوه انجام این کار را قبل از نصب یا برش لوله یاد بگیرید.

بخوانید
در خدمات تعمیر گرمایش AC به دنبال چه چیزی باشید

همانطور که می بینید، نصب AC به تجربه و ابزارهای مختلف زیادی نیاز دارد که یک صنعتگر صاحب خانه به طور کلی در جعبه ابزار خود ندارد یا تجربه ای در مورد آنها ندارد، بنابراین باید یک پیمانکار AC برای نصب AC استخدام کنید.

Source by Lora Davis

The post آشنایی با نصب کولر گازی appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.