دانلود ۸٫۰٫۳۴ Seasons of War – بازی استراتژیکی فصل جنگ اندروید

دانلود ۸٫۰٫۳۴ Seasons of War – بازی استراتژیکی فصل جنگ اندروید دانلود ۸٫۰٫۳۴ Seasons of War – بازی استراتژیکی فصل جنگ اندروید

  • دیتا
  • ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

4.8 14461

اطلاعات اپلیکیشن

نام Seasons of War
ورژن 8.0.34
آخرین بروزرسانی ۱۰ فروردین ۱۴۰۱
نسخه اندروید مورد نیاز 4.0.3
نیاز به روت ندارد
نیاز به دیتا دارد

Seasons of War یک از سری بازی های استراتژی اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد، داستان بازی از این قرار است که شما باید امپراطوری خود را تشکیل دهید و ارتشی قدرتمند با استفاده از امکانات و سلاح ها و تجهیزات پیشرفته ی نظامی برای امپراطوری خود تشکیل دهید، تمامی کاربران در سرتاسر جهان در حال تشکیل امپراطوری و یک ارتش قدرتمند هستند نباید اجازه دهید که آنها اموال و دستاوردهای شما را غارت کنند. شما می توانید با دیگر کاربران یک اتحاد تشکیل داده و قدرتمند ترین حریفان را از دور بازی خارج کنید. علاوه بر تشکیل امپراطوری و ارتش شما باید زمین های کشاورزی، بهداشت و اموزش را برای مردم سرزمین خود فراهم کنید، تا جایی که می توانید باید مراقب مردم سرزمین خود باشید. چالش ها، نبردها و ماموریت های بسیاری در انتظار شما هستند.

بخوانید
Catalyst Black 0.18.0 – بازی اکشن-نقش آفرینی “کاتالیست سیاه” اندروید

دانلود 8.0.34 Seasons of War – بازی استراتژیکی فصل جنگ اندروید

دانلود 8.0.34 Seasons of War – بازی استراتژیکی فصل جنگ اندروید

لازم به ذکر است که استودیوی بازی سازیImperia Online LTD طراح این بازی استراتژی جذاب و فوق العاده می باشد. این گیم پلی رایگان تا به امروز بیش از چندین میلیون بار در سرتاسر جهان دانلود و اجرا شده است و توانسته امتیاز خیلی خوبی را به خود اختصاص دهد. اگر از طرفداران بازی های استراتژی باشید بدون شک از بازی منحصر بفرد نیز لذت کافی را خواهید برد، بازی را دانلود کنید و به دیگر کاربران در سرتاسر جهان بپیوندید، لازم به ذکر است که این بازی رایگان بوده و براحتی در دسترس همگان قرار دارد فقط کافیست برای اجرای بازی به اینترنت و فایل دیتا دسترسی داشته باشید و اینکه تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۰٫۳ به بالا می توانند بازی را بدون هیچ مشکلی اجرا کنند. به جمع میلیون ها کابری بپیوندید که در حال اجرای بازی هستند، بدون شک از اجرای بازی Seasons of War لذت خواهید برد.

بخوانید
دانلود Teamfight Tactics 12.6.4305018 – بازی استراتژیک تاکتیک های مبارزه!

دانلود

برخی از ویژگی های Seasons of War

اجرای آنلاین

نیازمند دانلود فایل دیتا

تشکیل امپراطوری

در اختیار داشتن سلاح ها و تجهیزات نظامی

امکان تشکیل اتحاد

فراهم کردن امکانات رفاهی و بهداشتی برای مردم سرزمین خود

رو به رو شدن با رخ دادهای چالش برانگیز

لینک های اصلی دانلود

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.