کفش های گودیر آدیداس – شیک، پر زرق و برق و اسپرت!

شیک و باحال کلماتی هستند که هنگام صحبت از کفش آدیداس گودیر به ذهن خطور می کنند. این سری از کفش ها همه چیز در مورد طراحی و مد، با فلر است.

آنها با نمایه ای براق و ساده ساخته شده اند که منحصر به فرد می کند و آنها را از انبوه کفش های کمتر الهام گرفته جدا می کند. آنچه واقعاً آنها را متمایز می کند، زیره های بیرونی الهام گرفته از لاستیک آنها است که با افتخار آرم Goodyear را در کناره ها نشان می دهد.

این ها در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود هستند و البته دارای سه راه راه متمایز برند آدیداس هستند. اگر به فکر خرید یک جفت هستید، این پیشنهادات من برای آقایان و خانم ها است.

بخوانید
دانلود Jurassic World Alive 2.14.21 – بازی شبیه سازی دنیای دایناسورها

برای بچه ها، چیزی که در حال حاضر داغ است Goodyear Race Metallic است. می توانید آنها را با قیمتی در حدود 120 دلار در خرده فروشی پیدا کنید. به عبارت ساده، آنها بسیار پر زرق و برق، شیک و اسپرت هستند، دارای مواد متالیک درخشان و ظاهری مسابقه ای هستند که نادیده گرفتن آنها را سخت می کند. اگر از آن دسته مردانی هستید که از پیروی از جمعیت امتناع می ورزند، اینها برای شما مناسب هستند.

برای خانم ها، نسخه Street W تقاضای زیادی دارد. دارای رویه چرم دانه نرم است و لمسی بسیار زنانه دارد. من این کفش مشکی را با خطوط سفید متضاد دوست دارم زیرا آنها واقعاً برجسته هستند و حدود 100 دلار در خرده فروشی به فروش می رسند. به دلیل طراحی الهام گرفته از طراح آنها، می توانید آنها را هنگام ورزش، رانندگی یا حتی برای یک شب بیرون از شهر بپوشید.

بخوانید
دانلود Bouncemasters 1.4.6 – بازی آرکید “استادان پرش” اندروید + مود

پیدا کردن کفش های آدیداس گودیر با قیمت کمتر

بیایید با آن روبرو شویم، هیچ کس نمی خواهد برای هر چیزی، به ویژه برای کفش، خرده فروشی پول بپردازد. خبر خوب این است که اگر برای جستجوی آنها وقت بگذارید، می‌توانید معاملات آنلاین برای آنها پیدا کنید. در واقع، من توانستم با سایتی برخورد کنم که آنها را با قیمت های بسیار پایین، با برخی از معاملات تا 45 درصد تخفیف در قیمت های خرده فروشی، ارائه می کرد، بنابراین قبل از خرید حتماً به اطراف خود سر بزنید.

Source by L.K. Reid

مقاله اصلی

نوشته کفش های گودیر آدیداس – شیک، پر زرق و برق و اسپرت! اولین بار در جدیدترین اخبار و آموزش. پدیدار شد.

بخوانید
لباس طنز – لباس خیابانی شیک و مد روز!

zarinlink.ir

zarinlink

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.