کولر گازی اینورتر چیست؟

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که فروشندگان به خانه شما آمده اند و شروع به توصیه تهویه مطبوع کانالی اینورتر کرده اند. و این احتمال وجود دارد که شما به طور کامل نحوه عملکرد آن را درک نکرده باشید.

خوب در اینجا یک توضیح اساسی در مورد واحدهای اینورتر وجود دارد.
ببینید، یک سیستم معمولی اولیه یک موتور اصلی دارد، درست مانند ماشین موتوری شما. این موتور در اصل دو سرعت دارد. صاف کردن و توقف.

این سیستم ها در این نوع موتورها از الکتریسیته زیادی استفاده می کنند زیرا برای راه اندازی موتور از صفر انرژی زیادی می طلبد. و هنگامی که خانه شما به دمایی برسد که در ترموستات کنترل آب و هوا درخواست کرده اید، موتور به طور کامل خاموش می شود.

بخوانید
نحوه سرویس کولر گازی

با سیستم تهویه مطبوع اینورتر، مانند فوجیتسو، دایکین یا میتسوبیشی الکتریک، این موتورها متفاوت طراحی شده اند.
ببینید، وقتی اینورتر را روشن می کنید، موتور به آرامی روشن می شود تا توان زیادی مصرف نکند، سپس موتور به آرامی در مقیاس کشویی به قدرت کامل می رسد. به این ترتیب سیستم برای راه اندازی اولیه انرژی کمتری مصرف می کند.

هنگامی که سیستم کانالی به دمایی که شما در خانه خود درخواست کرده اید نزدیک می شود، موتور شروع به کند شدن می کند و در نتیجه برق کمتری مصرف می کند. و به عنوان یک مزیت اضافی، دمای خانه شما ثابت تر می ماند، با این فرض که بار حرارتی انجام شده است و شما اندازه واحد خود را به درستی تنظیم کرده اید.

بخوانید
آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با پمپ خلاء

نتیجه نهایی این است که موتور مجبور نیست به طور کامل متوقف شود و به همین دلیل شما برای غلبه بر اینرسی از الکتریسیته زیادی استفاده نمی کنید و سعی می کنید موتور را از توقف کامل شروع کنید.

آنها در مقایسه با سیستم های معمولی یک فناوری بسیار خوب برای استفاده هستند، با این حال نظر شخصی من این است که واحدهای دیجیتال اسکرول صرفه جویی بیشتری در انرژی و کنترل دما ارائه می دهند.

یک هشدار سایز سیستم اینورتر خود را کمتر نکنید وگرنه حداقل ۱۰ درصد بیشتر از یک سیستم تهویه مطبوع معمولی برق مصرف خواهید کرد.

بخوانید
آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با پمپ خلاء یا پمپ وکیوم

دفعه بعد بیشتر در این مورد صحبت خواهم کرد.

Source by Ian Marsh

The post کولر گازی اینورتر چیست؟ appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.