فرصت های شغلی بیشتر با گواهینامه Aws

فرصت های شغلی بیشتر
برنامه صدور گواهینامه خدمات وب آمازون در سال 2013 آغاز شد. تنها در عرض سه سال، این گواهینامه ها در میان سایر منابعی که افراد می توانند در فرصتی که برای حمایت از حرفه خود نیاز دارند، برجسته شوند.
آموزش کلاس درس در بنگلور در چند سال گذشته به سرعت تکامل یافته است. 5 گواهینامه در هر دو سطح کاردانی و حرفه ای وجود دارد که هر دو سال یکبار نیاز به صدور گواهینامه مجدد است. آموزش کلاسی از ابتدایی تا پیشرفت توسط مربی متخصص در زمان واقعی که به شما کمک می کند تا مهارت ها و حرفه خود را ارتقا دهید.
1. معمار راه حل های خبره – سطح دانشیار
با انجام این گواهینامه AWS میانگین حقوق 123801 دلار است.
2. Certified Solutions Architect – Professional
آموزش کلاس درس AWS به فرد کمک می کند تا برنامه های قابل مقیاس پذیر و قابل اعتماد را به صورت پویا طراحی و اجرا کند
با انجام این گواهینامه AWS میانگین حقوق 125652 دلار است.
3. خبره توسعه دهنده- همکار
آموزش کلاس درس می آموزد که چگونه هنگام کدنویسی امنیت برنامه را در اولویت قرار دهید
با انجام این گواهینامه میانگین حقوق – 122,753 دلار.
4. خبره SysOps Administrator – Associate
آموزش کلاس درس در بنگلور دانشی را در مورد چگونگی پیاده سازی و کنترل جریان داده به و از AWS ارائه می دهد.
با انجام این گواهینامه میانگین حقوق – 119,143 دلار.
5. گواهی مهندس DevOps – حرفه ای
این گواهینامه حقوق شما را به طور متوسط ​​به -130284 دلار می رساند
هزینه امتحانات گواهینامه AWS 150 دلار در سطح کاردانی و در آزمون های سطح حرفه ای 300 دلار آمریکا است. همانطور که توسط IT Skills and Salary Survey در سال 2016 نشان داده شد، نرخ پرداخت متخصصان فناوری اطلاعات تضمین شده توسط AWS در مقایسه با سال 2015، 10٪ افزایش یافته است. یک مرور کلی مشابه می گوید که تأییدیه ها در پنج اعتبار حیرت انگیز پرداختی هستند که هر کسی می تواند داشته باشد.
یک سرویس ابری از آمازون است که خدماتی را در قالب بلوک های ساختمانی ارائه می دهد، از این بلوک های ساختمانی می توان برای ایجاد و استقرار هر نوع برنامه در فضای ابری استفاده کرد.
آموزش های کلاسی یا آنلاین را از یکی از مؤسسات معتبر دریافت کنید، راهنمای مطالعه گواهینامه را بخوانید و در نهایت امتحان خود را برنامه ریزی کنید و گواهینامه بگیرید.
هیچ حداقل واجد شرایطی برای حضور در گواهینامه وجود ندارد. با این حال، اگر 1 تا 2 سال در IT کار کرده باشید، به شما کمک می کند تا فضای ذخیره سازی، محاسبات، شبکه و پایگاه داده را درک کنید.
صدور گواهینامه برای نشان دادن مهارت های شما و ایجاد اعتبار شما است. آموزش کلاس درس AWS به دستیابی به اعتبارنامه هایی کمک می کند که می توانند درها را برای درگیر شدن شدید در پروژه های مرتبط باز کنند یا به عنوان یک متخصص موضوعی معتبر به مشتریان ارائه کنند.
آموزش کلاس درس در بنگلور ترکیبی از یادگیری آکادمیک و تجربه واقعی است. جلسات عملی در این موسسات آموزشی در بنگلور وجود دارد که بهترین ارائه را در مورد جدیدترین الگوهای موجود در بازار به شما ارائه می دهد و شما را به عنوان یک متخصص در دوره ای که ترجیح می دهید تبدیل می کند تا بتوانید در بهترین شرکت ها جای بگیرید.
پس از اتمام صدور گواهینامه، شما عضو APN خواهید شد که مزایایی مانند یارانه های آموزشی، اعتبارات استفاده از AWS، پشتیبانی بازاریابی و غیره را ارائه می دهد.
گزارش امسال فوربس نشان داد که گواهینامه های پردرآمد (در ایالات متحده) AWS را به عنوان شماره یک فهرست می کند!
مخاطب- [email protected]
9035888988/080-41103383

بخوانید
چه کسی پشت نقاشی های هنر انتزاعی شماست؟Source by Kunasani Tejaswi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.