دلایلی که چرا یک معمار باید ارتفاع ساختمان مسکونی شما را طراحی کند

ارتفاع ساختمان طرحی است که هر طرف ساختمان شما را نشان می دهد: جلو، پشت و کناره ها. هنگامی که شما برای مجوز منطقه بندی درخواست می کنید، نقشه از اهمیت بالایی برخوردار است. این به این دلیل است که اگر نقشه را نداشته باشید نمی‌توانید مجوز دریافت کنید.

نقشه باید مکان همه عناصر یک ساختمان را نشان دهد. اینها عبارتند از: پنجره ها، درها و خطوط سقف. همچنین باید ابعاد پنجره ها و درها را نشان دهد. برای اینکه نقشه ها به صورت حرفه ای انجام شوند، باید از خدمات یک معمار حرفه ای استفاده کنید.

اهمیت استخدام معمار برای انجام ارتفاع ساختمان مسکونی

بخوانید
برای صرفه جویی در وقت و هزینه، پیمانکاران را برای بازسازی خانه استخدام کنید

یکی از مزایای اصلی استخدام یک متخصص برای ترسیم ارتفاع ساختمان این است که او در مورد ویژگی هایی که خانه شما را زیبا جلوه می دهد به شما مشاوره می دهد. متخصص همچنین در مورد طرح های فعلی در بازار به شما مشاوره می دهد. از آنجایی که بسیاری از معماران از روندهای فعلی و آینده در بازار آگاه هستند، متخصصان حرفه ای به شما در مورد بهترین طرح هایی که می خواهید خانه شما در آینده زیبا به نظر برسد، توصیه می کند.

برای صرفه جویی در قبوض برق، ساخت خانه های کارآمد در مصرف انرژی ضروری شده است. هنگامی که با یک معمار کار می کنید، متخصص خانه شما را به گونه ای طراحی می کند که مصرف انرژی داشته باشد. به عنوان مثال، او مکان مناسبی را برای قرار دادن پنل های خورشیدی طراحی خواهد کرد. او همچنین یک منطقه خاص برای ذخیره گرما طراحی خواهد کرد. این می تواند یک دال کف بتنی باشد که برای قرار دادن انبار ضخیم شده است.

بخوانید
معماران برای طراحی بهترین نقشه های خانه حرفه ای هستند

معمار همچنین خانه شما را طوری طراحی می کند که تا حد امکان نور داشته باشد. برای مثال، درها و پنجره‌ها را طوری طراحی می‌کند که به سمت شرق، جایی که خورشید طلوع می‌کند، باشد.

عایق کاری برای مصرف انرژی خانه شما اهمیت زیادی دارد. متخصص خانه شما را به گونه ای طراحی می کند که بهترین عایق را داشته باشد که تضمین می کند خانه شما حتی در زمستان گرم است.

اصطلاحاتی که باید با آنها آشنا باشید

تعدادی اصطلاح وجود دارد که بیشتر توسط معماران هنگام طراحی ارتفاعات استفاده می شود. شما باید با آنها صحبت کنید تا بفهمید حرفه ای در مورد چه چیزی صحبت می کند. برخی از اصطلاحات عبارتند از:

بخوانید
کسب مدرک لیسانس در کالج طراحی داخلی

جزئیات: شامل درها و پنجره های اطراف می شود. همچنین شامل نرده های ایوان، دریچه های شیروانی و تیرک ها می باشد.

نما: این نام فانتزی است که به چهره یک ساختمان اشاره دارد.

فنستراسیون: این طراحی و قرارگیری پنجره ها در منزل شماست. این طرح نوع پنجره هایی که خانه شما خواهد داشت را نشان می دهد.Source by Harish Manne Rao

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.