بهترین نرم افزار طراحی خانه – طراح خانه معماری

برای افرادی که به دنبال یک نرم افزار طراحی خانه هستند که نه تنها استفاده از آن آسان باشد، بلکه مهمتر از آن، مجهز به بهترین ابزار برای انواع نیازهای طراحی باشد، شاید زمان آن رسیده است که جستجو را متوقف کنند. Chief Architect، تولید کننده معروف نرم افزار طراحی خانه، بار دیگر محصولی را ارائه کرده است که در مورد بهترین نرم افزار طراحی خانه در این تجارت صحبت می کند. با Architectural Home Designer، کاربران می توانند از انواع ابزارهای طراحی برای بازسازی و طراحی خانه استفاده کنند که برآورد هزینه، برنامه ریزی سایت، محوطه سازی، عرشه ها، حمام ها، آشپزخانه ها و همچنین کل طراحی های داخلی را پوشش می دهد.

بخوانید
اینتل ریزمعماری جدید Boradwell نسل پنجم پردازنده های هسته ای اینتل را معرفی کرد

همه چیز در یک بسته

چیزی که یک نرم افزار طراحی خانه خوب را می سازد، توانایی آن در ایجاد تعادل بین رابط کاربر پسند و خروجی های عالی است. با این حال، جدا از این ترکیب، چیزی که یک نرم افزار طراحی خانه عالی را می سازد، ادغام آن از انواع ابزارهای بازسازی و طراحی است که تمام نیازهای کاربران را برآورده می کند. این باید یک راه حل طراحی یکپارچه باشد که کاربران را با این احساس مواجه کند که دیگر نمی توانند چیزی بیشتر بخواهند. Architectural Home Designer یکی از انواع نرم افزارها است که دقیقاً همین است.

بخوانید
وظایف میلگرد دیتیل و نقشه های قرار دادن جزئیات میلگرد

با استفاده از این نرم‌افزار شگفت‌انگیز، کاربران می‌توانند از بین هزاران طرح نمونه انتخاب کنند که می‌توانند به عنوان مبنایی برای طرح‌های خود استفاده کنند. همچنین تعداد بی‌شماری از قالب‌های مختلف در سبک خانه موجود است که می‌توانند مطابق با ویژگی House Wizard استفاده شوند یا کاملاً مطابق با خواسته‌های کاربر سفارشی شوند. Architectural Home Designer همچنین دارای ابزارهای ساختمانی بسیار مؤثری مانند تولید خودکار فونداسیون ها، قاب بندی، پله ها، خوابگاه ها و سقف ها است. این برنامه همچنین از هنرمندانه‌ترین روش‌های رندر برای ارائه تصاویری مانند Technical، Glass House یا حتی آبرنگ استفاده می‌کند.

عالی برای طراحی داخلی

بخوانید
نقش معماران در برنامه ریزی خانه

اگرچه Architectural Home Designer در واقع یک برنامه عالی برای طراحی عرشه و محوطه سازی است، اما قدرت آن در قابلیت های طراحی داخلی آن نهفته است. برای شروع، ویژگی Material Painter وجود دارد که به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی انواع مواد و رنگ ها را بر روی دیوارها و اشیاء صحنه خود اعمال کنند. کاربران می توانند از میان هزاران بافت و رنگ مختلف که با ویژگی عکس دیجیتال زنده می شوند، انتخاب کنند. همچنین قابلیت Smart Design Objects وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد هزاران شیء را از کتابخانه گسترده برنامه که به‌خوبی بر اساس انواع شی دسته‌بندی شده است، به معنای واقعی کلمه بکشند و رها کنند.

بخوانید
دلایلی که چرا باید یک طراح داخلی استخدام کنید؟

راه اندازی سریع و بدون دردسر

چیزی که Architectural Home Designer را چشمگیرتر می کند این است که به کاربران اجازه می دهد سریع و بدون هیچ گونه دردسر ناخواسته شروع به کار کنند. جدا از راهنمای گزینه‌های راه‌اندازی سریع، ویژگی بسیار مفید House Wizard نیز وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی اتاق‌ها را به روشی بسیار ساده چیدمان کنند. همانطور که قبلاً ذکر شد، این برنامه همچنین با صدها الگوی مختلف بارگذاری شده است که به رنگ کامل هستند و با انواع اشیا و وسایل کامل هستند. همچنین شامل 40 فیلم آموزشی مفید است که دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه شروع پروژه طراحی خانه را ارائه می دهد. پشتیبانی بیشتر نیز در سیستم راهنمای آنلاین ناشر ارائه می شود که اطلاعات دقیق تری را در مورد انواع پروژه های طراحی ارائه می دهد.

بخوانید
چگونه خدمات معماری مناسب را برای یک خانه جدید بیابید؟Source by Robert Diarioti

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.