ایده های معماری مدرن برای خانه ایده آل شما

اگر در حال ساخت خانه خود هستید، احتمال دارد که بخواهید طراحی عالی را با عملکرد ترکیب کنید، ترکیبی که توسط طراحی معماری مدرن ارائه می شود. وقتی صحبت از بیان یک سبک مدرن به میان می آید، کمتر واقعاً بیشتر است. در اینجا نکات مفیدی وجود دارد که اطمینان حاصل می کند که همه نگاه ها به خانه شما است. همچنین ممکن است به مدیریت تعارف عادت کنید، زیرا احتمالاً به شما کمک می کند.

چیزی که در مورد طراحی خانه های مدرن باید از آن اجتناب کرد، تزئینات بیش از حد است. کلمات کلیدی واقعاً وحدت و هماهنگی هستند، چه در فضای بیرونی و چه در هر یک از اتاق ها. صحبت از نمای بیرونی، طراحی خانه های مدرن بر اساس رنگ های جذاب است. ایده این است که خانه را دلپذیر جلوه دهید. همچنین می توانید از فلز یا شیشه برای ایجاد جذابیت گرم استفاده کنید. سازه‌های نمادین مدرن نیز به‌خاطر خطوط برجسته و زاویه‌دارشان شناخته می‌شوند. عناصر ساختاری در معرض دید، سقف های طاقدار و موارد دیگر را در نظر بگیرید.

بخوانید
چگونه یک شرکت معماری مناسب برای کارآموزی انتخاب کنیم؟

زمانی که نوبت به اصلاح فضای داخلی می رسد، تنها قانونی که باید رعایت شود این است که خطوط حرکت را واضح نگه دارید. این واقعاً به معنای اجتناب از بهم ریختگی و حفظ ظاهر مینیمالیستی است. پلان طبقه باز یکی از ویژگی های دوست داشتنی خانه های مدرن است. وقتی صحبت از کف شد، کفپوش های چوبی یک مورد دلخواه هستند. کفپوش های بتنی یا سنگی نیز می توانند انتخاب جالبی باشند. آنها را با دیوارهای تک رنگ ترکیب کنید. اما این بدان معنا نیست که بهتر است از رنگ ها اجتناب شود. می‌توانید با اضافه کردن خطوط رنگی، به جنبه خلاقانه خود آزادی عمل بدهید. برای مثال، در چیدمان اتاق ناهارخوری، صندلی‌های روکش روشن می‌توانند جذابیت کاملی را ایجاد کنند. در واقع این ترکیب مناسبی از خطوط تمیز و لهجه های دنج است که به خانه های مدرن جذابیت مقاومت ناپذیری می بخشد. وقتی صحبت از اتاق نشیمن شما می شود، می توانید مبلمان ساده با خطوط تمیز را انتخاب کنید. اما ساده بودن به این معنی نیست که اتاق باید خسته کننده باشد. شما می توانید با ایجاد یک گوشه مطالعه دنج، به عنوان مثال با یک چراغ کف شیک، شخصیتی خاص به آن مکان بدهید. الگوهای تک رنگ نیز می توانند جذابیت بصری را به طراحی خانه شما اضافه کنند. نورپردازی نیز یکی دیگر از عناصری است که می تواند به زیبایی اتاق شما کمک کند.

بخوانید
مزایا و معایب یک شغل در معماری

طراحی خانه های مدرن از اجازه دادن به نور طبیعی کافی در خانه سود می برند. داشتن درب‌های بزرگ و پنجره‌های کف تا سقف را در نظر بگیرید که فضای بیرون را مانند امتداد خانه‌تان جلوه می‌دهد. داشتن درمان های پنجره ای که در صورت تمایل حریم خصوصی را ارائه می دهند، ضروری است. داشتن یک شومینه سنگی از کف تا سقف را در نظر بگیرید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.

حتی اگر فضای شما محدود شده باشد، کارهای زیادی برای ایجاد یک خانه مدرن جذاب می توانید انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک توهم فضا ایجاد کنید. شاهکاری که با استفاده از رنگ‌های روشن و قطعاتی که کل اتاق را پر نمی‌کنند ممکن می‌شود. آینه ها جنبه دیگری هستند که می توانند فضا را مانند چیزهای دیگر باز کنند و در عین حال به عنوان دکور عالی عمل کنند.

بخوانید
تاریخچه صندلی لوکوربوزیهSource by Amit Kumar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.